Статуси за темою:

Як вибрати куртку для дитини

Як вибрати куртку для дитини

За вікном осінь, температура повітря поступово знижується, а це означає, що потрібно одягатися тепліше. Постають актуальні питання вибору та купівлі верхнього одягу та зимових аксесуарів. Особливо важливо вибрати якісний верхній одяг для малюків, адже, на відміну, від дорослих, не всі можуть сказати чи їм холодно/жарко, чи не промокли тощо. Тому батькам важливо потурбуватися про комфорт свого малюка і купити не просто красиву, але й функцональну річ, а допоможуть їм у цьому декілька простих порад.

Який матеріал куртки

Однією із важливих характеристик верхней детской одежды є матеріал виробу. Зовнішня тканина повинна бути м’якою, не пропускати холоду, легко очищуватися від забруднень, проте в той же час, тканина має «дихати». Можна звернути увагу на такі мембранні матеріали, як: Simpa-tex, Gore-tex чи Porelle. Вони недоступні ні для снігу, ні для дощу, до того ж, дуже прості у догляді.

Яку вибрати підкладку

Не менш важливою є і внутрішня підкладка, ідеальним варіантом є натуральні тканини. Це може бути трикотаж, фланель, фліс, фуле тощо. Такі тканини самі по собі м’які, приємні до тіла, а також добре зберігають тепло. Чудовий варіант коли підкладка може зніматися, тоді така курточка може носитися не лише взимку, а і восени, наприклад.

Який наповнювач куртки

Щодо наповнювачу, то найчастіше виробники пропонують гусиний пух (пуховики) або інші синтетичні матеріали, як от: файбертек, холофайбер, ISOSOFT чи файбердаун. Звичайно, гусиний пух натуральний і здається що він має бути кращим щодо забезпечення теплоти, проти куртки з ним доволі важкі та об’ємні і малюкам не завжди зручно в них пересуватися. А от куртки із синтетичними наповнювачами набагато легші, тонші, практичніші, добре перуться та по теплоті нічим не поступаються гусиному пуху. Важливо звертати увагу, щоб наповнювач був рівномірним по всьому виробу.

На що потрібно звернути увагу, при виборі зимової куртки

Необхідною деталлю зимової курточки малюка є манжети, вони повинні обов’язково бути, щоб захищати руки від снігу, дощу, вітру. Вони можуть бути трикотажними, зробленими у вигляді резинок.

Комір куртки має бути комфортної для дитини довжини, не бути занадто довгим, щоб не впиратися у шию і не надто коротким, щоб не задував вітер. Чудово якщо комір подвійний. Капюшон присутній майже у всіх дитячих виробах. Найліпшим варіантом є капюшон на блискавці.

Який обрати розмір курточки

Розмір курки необхідно обирати більшим ніж малюк носить зараз, проте дуже велику (на виріст) теж небажано купувати, адже її носити буде не зручно і вона не виконуватиме повноцінно своєї функції.

Обираючи верхній одяг, важливо звернути увагу на фурнітуру. Міцні блискавки – запорука довшого носіння виробу, діти дуже часто люблять їх смикати, тягнути, тому вони мають бути доволі міцними.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha