Статуси за темою:

Як зберегти кохання та інтерес один до одного

Як зберегти кохання

Справа в тому, що спільний побут може дуже сильно затягувати і забирати багато часу. І от ви вже замість того, щоб махнути на все рукою і влаштувати спільні посиденьки з балаканиною до 2-х ночі і насміятися вдосталь, згадуючи якісь моменти з вашого життя, замість всього цього ви заявляєте, що у вас гора невипраного одягу, немитою посуду і купа просто “супер важливих і невідкладних” справ. Замість того, щоб хоча б раз на тиждень виділити для вас двох час і зайнятися суто вашими стосунками, ви замість цього вибираєте прибирання, прання, приготування їжі та подібні заходи.

Організуйте невелике чаювання. Найкраще влаштувати його на підлозі. Не знаю, чому, але спільні посиденьки на підлозі дуже зближують людей, які б відносини у них не були. Постеліть що-небудь м’яке, можете для цього навіть спеціальні подушечки заздалегідь купити, запаліть свічки або включіть м’яке світло, налийте чай або зваріть ароматну каву – і все. Не потрібно влаштовувати вечерю, на якій ви об’їстеся і захочете спати. Просто чай, просто тиша і м’яке світло, і просто ви вдвох і більше нікого.

І говоріть. Говоріть і говоріть один з одним. Не перебивайте партнера, адже психологія спілкування дуже важлива у відносинах між чоловіком і жінкою. Відпустіть ситуацію на самоплив і просто насолоджуйтесь атмосферою.

Вчіться відпочивати і проводити час удвох. Для щасливого сімейного життя, для того, щоб зберегти кохання і шанобливе відношення в подружжі, таке вміння вам просто необхідно.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha