Технології

Статуси за темою:

Samsung Galaxy S6, який він?21.12.2014

Samsung Galaxy S6, який він?

Любителі сучасної техніки вже не можуть обійтися без супер потужних і універсальних ґаджетів. Ними мали стати планшети, але останнім часом їх наздоганяють і витісняють смартфони! Гігантами на цьому ринку на сьогодні залишаться Iphone та Sumsung. Поки перші тішаться недавно випущеними новинками iphone 6 та iphone 6 plus, другі готують технологічну бомбу в якості конкурента! (більше…)

Мітки: ,

Поїзд на рейковій гарматі19.07.2013

12 серпня покажуть проект Hyperloop, що дозволяє проїхати 600 км за 30 хвилин

 Елон Маск, відомий як засновник Tesla Motors, Solar City і Space X, повідомив усім, що всім слід підготуватися до презентації 12 серпня. Саме в цей день буде представлено проект Hyperloop, що дозволяє проїхати відстань довжиною 600 км за 30 хвилин. Це прямо натякає на Сан-Франциско і Лос-Анджелес, дистанція між якими сьогодні долається поїздами за 5 годин.

Поїзд на магнітній пушці

(більше…)

Мітки: , ,

Інтерактивні листівки та журнали11.07.2013

Ця концептуальна технологія зможе зробити революцію в електроніці, подібно до тієї, яку викликав винахід інтегральної схеми. Основні компоненти, розміщені на паперовій підкладці, дозволять створювати інтерактивні листівки журнали і багато іншого.

Інтерактивні журнали та газети

Мітки: , ,

Одноразова флешка13.03.2013

Давно пройшла ера CD і DVD дисків, які мали об’єм 600мб та 4 гб відповідно. Зараз за ціною цих вимираючих накопичувачів інформації, можна купити флешки, що за об’ємом не менші і в плані використання зручніші і функціональніші. Проте інженери пішли дальше, стереотип мобльності нав’язав нову ідею – одноразові флешки. Виробники планують на картонній основі помістити об’єми пам’яті для одноразового використання. Така технологія дозволить здешевити флешки і використовувати їх як повноцінні аналоги дисків. Та чи варто старі принципи переносити на нові технології?

Одноразова флешка

Мітки:

Найпотужніший комп’ютер в Україні18.02.2013

Найпотужніший комп'ютер в Україні

Суперкомп’ютер, створений українськими вченими

Київські кібернетики створили комп’ютер вагою 5 тонн. В Інституті кібернетики НАН України незабаром представлять нову надпотужну машину. Ім’я «монстра» – СКІТ-3, що розшифровується як «супер-комп’ютер для інформаційних технологій», повідомляє proKIEV. На сьогодні в повну потужність працюють його попередники – СКІТ-1 і СКІТ-2. (більше…)

Мітки: ,

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha