Маленькі історії

Статуси за темою:

Вєлік і могучь2.05.2016

Черги розстріляли все моє життя. І знову душно, противно стояти у великій черзі, щоб віддати свої пенсійні статки за міфічні послуги. Та що вдієш? Та ось тишу розриває противненький голос:
– И как я смогу на мове передать нюансы великого могучого языка, ведь русский – намного богаче? – гидувала українською товаришка з виразом «дві краплі інтелігентності».
Лишенько-лебедики! Я завжди уникаю розмов про мову, а вивищувати одну й опускати іншу – справа невдячна. Але цей виступ махрової українофобки дістав, тому втручаюся: (більше…)

Мітки:

Внутрішній діалог15.05.2015

Ворон роздирає груди

Північ. Кабінет. Тьмяне світло настільної лампи холодним світлом падає на монітор, який мов винуватий, висвітлює слово “…вибач…” хоча, якщо придивитись уважніше, то можна побачити, що там діалог. (більше…)

Мітки: , ,

Один день з життя31.12.2014

Дивний сьогодні день. За 20 хвилин в супермаркеті мені трапився щасливий чоловік у камуфляжі, який купував коньяк і шампанське, і нещасливий чоловік у камуфляжі, який намагався влаштувати бійку і кричав, що тут усі затарюються, щоб нажратись під йолкою, а на Сході гинуть хлопці. Бійки не вийшло. Людям навколо явно було соромно. Бо він був правий, але, чорт забирай, не покидаєш же через це посеред супермаркету шампанське і мандарини. Потім був підліток із синдромом Дауна, що ходив по залу в костюмі чогось пухкого і жовтого, рекламуючи якусь фігню. (більше…)

Мітки:

Шахрайство з картками ПриватБанку15.12.2014

Шахрайство з картками ПриватБанку

Хочу повідомити вам мої друзі про шахрайство з картками ПриватБанку. Я виставила оголошення про продаж шуби. Мені дзвонять і кажуть, що хочуть купити шубу. Кажуть, що можуть переслати гроші на карту. Потім (більше…)

Мітки: , , ,

Львівські гопники14.12.2014

Друзі, хочу вас застерегти. Не є таємницею, що останнім часом криміногенна ситуація погіршилась. Будь ласка, старайтесь не ходити коли стемніє поодинці, особливо в нетверезому стані. Сьогодні став свідком однієї такої спроби. Ледь не дійшло до пограбування хлопця, який ішов з дівчиною, обидвоє були трохи “веселі”. Але чомусь подумалось, що хлопець виглядав на бійця, який приїхав з АТО у відпустку. Ішовши з центру, випадково побачив, що їх десь на відстані 50м “пасла” група з 5-ти гопників-малолєток 17-20 років при всіх атрибутах – спортивка адідас, на головах капюшони і т.д. Я прийняв швидке рішення втрутитись при потребі. Проходячи біля одного з парків, пара на мить зупинилась. (більше…)

Мітки: , ,

Ватніки в США28.10.2014

Ватница в США

Під час мого перебування у Хатинці України у Парку Бальбоа в Сан-Дієго, окрім приємних зустрічей з українцями, що живуть в США вже дуже давно, й людьми з інших куточків світу, котрі цікавляться Україною, подіями в ній та її історією, вчора я мав неприємність зустріти одну із зазомбованих солдатів Путіна, яка прийшла практично на маленьку частинку України в Південній Каліфорнії, щоб розказати мені “правду” про те, що там відбувається. З її тону і настрою було одразу видно, що вона прийшла поконфліктувати і наприавити мене на “путь істинний”.

(більше…)

Мітки: , , , , , , ,

По-доброму дивний15.04.2014

По-доброму дивний

Що ж ти так, навіть не попрощався нормально? Звісно, я завжди знала, що ти трохи дивний. По- доброму дивний. Якоюсь мірою мені це подобалось. Чи не тому мене так тягнуло до тебе? Все так довго тягнулось до старту, а фініш виявився таким несподіваним. Хоча всередині було якесь неприємне відчуття. Передчуття. Чогось поганого. Так і сталось.  (більше…)

Мітки: , , , ,

Історія, що зачепить твою душу25.06.2013

Вовк і дівчинка

На днях, полювання виявилося напрочуд вдалим. Як ніколи, я дуже легко і швидко виявив лігво вовків, туди недалеко було йти, і повертатися теж, тому я вирішив діяти – часу було вдосталь. Маму-вовчицю одразу ж пристрелив з дробовика, а мій вірний помічник мисливської породи собака, загриз двох її цуценят. (більше…)

Мітки: , ,

1 2 3 4 5 6
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha