Статуси за темою:

Львівські гопники

Друзі, хочу вас застерегти. Не є таємницею, що останнім часом криміногенна ситуація погіршилась. Будь ласка, старайтесь не ходити коли стемніє поодинці, особливо в нетверезому стані. Сьогодні став свідком однієї такої спроби. Ледь не дійшло до пограбування хлопця, який ішов з дівчиною, обидвоє були трохи “веселі”. Але чомусь подумалось, що хлопець виглядав на бійця, який приїхав з АТО у відпустку. Ішовши з центру, випадково побачив, що їх десь на відстані 50м “пасла” група з 5-ти гопників-малолєток 17-20 років при всіх атрибутах – спортивка адідас, на головах капюшони і т.д. Я прийняв швидке рішення втрутитись при потребі. Проходячи біля одного з парків, пара на мить зупинилась. Я теж. Зупинились і малолєткі-шакали. Лідером було очевидно прийняте рішення про відбій чи то через мою фейкову розмову по рації “в зап’ястя”, чи просто мою очевидну зупинку недалеко, яка спалила їхні наміри, чи мій відвертий і довгий погляд в вічі їх бригадиру. Як тільки шакалята покрутились, розвернулись і забрались, негайно підійшов до пари і сказав швидко іти брати таксі, або іти на людну зупинку неподалік і пояснив чому саме. Хлопець був достатньо тверезий, щоб зрозуміти про що йдеться і навіть потиснув мені руку.

Було страшно? Було. Але ненависть до несправедливості, гопоти і бандюків була сильніша.

І ще я думаю, що якщо кожен з нас боротиметься за справедливість там де він є – в нас і в наших дітей буде чудова країна. А міліція – а міліція вже давно береже будь чиї інтереси, тільки не наші з вами. Але я таки оптиміст і вірю що будуть реформи. Бо як не буде – прийде час і на гопоту в погонах.

Бережіть себе.
P.S. Про всяк випадок “в процесі” незамітно підібрав пів цегли в кишеню
P.P.S. Ось чому я вже давно вважаю, що кожна доросла людина має мати право на офіційно зареєстроване т.з. “приховане носіння” зброї.

Джерело: Igor Nakonechny
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha