Статуси за темою:

Ватніки в США

Ватница в США

Під час мого перебування у Хатинці України у Парку Бальбоа в Сан-Дієго, окрім приємних зустрічей з українцями, що живуть в США вже дуже давно, й людьми з інших куточків світу, котрі цікавляться Україною, подіями в ній та її історією, вчора я мав неприємність зустріти одну із зазомбованих солдатів Путіна, яка прийшла практично на маленьку частинку України в Південній Каліфорнії, щоб розказати мені “правду” про те, що там відбувається. З її тону і настрою було одразу видно, що вона прийшла поконфліктувати і наприавити мене на “путь істинний”.

Спочатку вона запитала мене щось англійською, а потім перейшла на “вєлікій і магучій”. Проте я сказав її, що мені зручніше говорити англійською, аніж російською. Після цього вона була така шокована і розлючена, що, мабуть, разів зо п’ять запитала мене зверхнім тоном: “Відколи ти знаєш англійську краще, ніж російську?” Я пояснив, що російською розумію і можу нею спілкуватися, але ніколи її не використовував, адже де б я не був в Україні (чи то Крим, чи Луганьск, чи Дніпропетровськ, чи Київ, чи Вінниця, чи Львів) я говорив українською і всі мене чудово розуміли. Її примітивний мікроскопічний мозок думає, що якщо я українець, то російська – друга рідна мова для мене? Ага! Дзуськи тобі, суко!

Підчас 10-хвилинного спілкування, а точніше майже сварки, з її вуст прозвучали наступні речі, що запросто можна назвати словесним поносом путінської пропагандистської машини:

1) Я агент, що був відправлений до США українською владою з метою пропаганди.
2) Українські солдати на Сході України вбивають українців (так її розповідала її подружка, яка живе в Донецьку).
3) “ДНР” і “ЛНР” мають право на існування, тому що люди не хочуть жити в країні, якою керує “шоколадний заєць”.
4) Крим став частиною Росії легально і так званий “референдум” не був сфальсифікований.
5) Це добре, що кримчани з російськими паспортами не зможуть поїхати в Європу чи у США так як їхні паспорти, видані Росією, не будуть визнавадися ніде у світі, окрім Китаю і Нігерії.
6) Хто мені сказав, що цілий світ налаштований проти Путіна і Росії?
7) Люди в Україні живуть у величезній бідності (як приклад вона навела своїх родичів, які змушені були переїхати з Миргорода в маленьке село так як там легше вижити).
8) На Сході України немає ніяких російських сепаратистів та солдат. Це лише українці Донецької та Луганської областей так боряться проти нової влади.

У нашій розмові було більше деталей, яких я вже не можу пригадати. Ви собі тільки можете уявити як ця паскуда мене розізлила. Під час цього всього у Хатинці і біля неї зібралося десь 15 людей і одна жіночка сказала пізніше, що вже хотіла викликати охорону, щоб ті заспокоїли запальну російську суку. Коли вона нарешті покидала Хатку я закричав їй у спину: “Може ви так бушуєте, бо тут немає Хатки Росії?”

Джерело: Володимир Ситник
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha