Статуси за темою:

Жіноча логіка

Рижий Кіт шокований

Чоловіки часто повторюють – жіноча логіка те, жіноча логіка се. Розуміючи під цим те, що справжня логіка і взагалі мислення існують тільки у чоловіків, а у жінок – щось середнє між  інстинктами та інтуіцією.

Приклад з життя. Потрібно зважити кота. Справа в тому, що він роз’ївся дуже, відповідно потрібно застосувати примусову дієту для схуднення, а значить, потрібно стежити за вагою тварини. Виникає запитання як зважити кота? Та дуже просто, вирішив я. Тому що в мене – вища технічна освіта плюс IQ, який зашкалює навіть за IQ Шерон Стоун.

Береться кантер (ручні ваги з гачком). Береться господарська сумка з ручками. Зважується. Береться кіт і садиться в сумку. Тепер залишилося зважити кота в сумці і відняти вагу сумки. Чорта з два! У момент підняття сумки кіт звідти вистрибує і несеться в блакитну далечінь коридору, безперервно матюкаючись.

Але у мене ж IQ! Береться спортивна сумка з блискавкою. Зважується. Туди запихається кіт (приблизно півгодини запихається, тому що пляшечка з перекисом водню закінчилася і доводиться припікати рани зеленкою). Нарешті блискавка закривається, незважаючи на протести кота. Зважується. Кіт дико б’ється в сумці, тому його вага фіксується від мінус п’яти до плюс сорока. Так не годиться!

Але у мене ж IQ! У будинку є й інші ваги – на підлозі електронні! На них ставиться сумка з наполоханим котом. Вгору-вниз йому пострибати на терезах, цього разу, вже не вдасться! І правильно, не вдається, тому кіт стрибає убік і сумка весь час випадає з ваг. Вага зафіксована між двадцятьма і вісімдесятьма кілограмами. Правда, вісімдесят – це ніби моя вага (утримуючи сумку я випадково встав на ваги).

Але у мене ж IQ! Вирішено, що в умовах вільного проживання кіт перестане матюкатися і кидатися куди попало. Кіт дістається з сумки, йому дається щось смачне, щоби не брикався, і кіт просто ставиться на електронні ваги. Без сумки. Але без сумки коту нецікаво. Тому як тільки я відпускаю його з рук – кіт зникає в блакитну далечінь коридору, все так само висловлюючи про мене все, що думає. Вага кота – 0 кілограмів 0 грамів. Полегшав, бідолаха.

У цей момент з магазину повернулася дружина. Послухала мою сумну розповідь. Встала на електронні ваги, записала дані. Взяла на руки кота, встала на ваги з ним. Із загальної ваги відняла свою. Отримала точну вагу кота. Кіт був задоволений і муркотів. Вага була визначена цілком точно.

Який висновок з цієї немудрої історії? Простий. Чоловіча логіка – вона краща. Тому що чоловіки люблять самі собі створювати труднощі, а значить, загартовують таким чином характер.

Кіт з цим висновком, правда, не згоден. Але хто його питає, товстого телепня?!!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha