Статуси за темою:

Зворушлива історія про батька і сина

Сімейні історії про батька і сина

Якось раз батько сімейства як завжди втомлений повернувся з роботи, і побачив, що при дверях його чекає п’ятирічний син:
– Тато, можна в тебе дещо запитати?
– Звичайно, що трапилося?
– Тату, а скільки ти заробляєш?
– Це не твоя справа! – Обурився батько. – І потім, навіщо це тобі?
– Просто хочу знати. Будь ласка, ну скажи, скільки ти одержуєш за годину?
– Ну, взагалі-то, 15$ за годину. А що?
– Тату, – син подивився на нього знизу вгору дуже серйозними очима. – Тату, ти можеш зайняти мені 10?
– Ти питав тільки для того, щоб я тобі дав грошей на яку-небудь дурну іграшку? – Закричав той. – Негайно марш до себе в кімнату і лягай спати! Не можна ж бути таким егоїстом! Я працюю цілий день, з ранку до вечора, страшно втомлююся, а ти себе так нерозумно поводиш.
Малюк тихо пішов до себе в кімнату і закрив за собою двері. А його батько продовжував стояти в дверях і злитися на прохання сина. Та як він сміє питати мене про зарплату, щоб потім попросити грошей? Але через якийсь час він заспокоївся і почав міркувати розсудливо: Може, йому дійсно щось дуже важливе потрібно купити. Та біс із ними, з трьома сотнями, адже він ще взагалі жодного разу у мене не просив грошей. Коли він увійшов до дитячої, його син вже був в ліжку.
– Ти не спиш, синку? – Запитав він.
– Ні, тату. Просто лежу, – відповів хлопчик.
– Я, здається, занадто грубо тобі відповів, – сказав батько. – У мене був важкий день, і я просто зірвався. Прости мене. Ось, тримай гроші, які ти просив.
Хлопчик сів в ліжку і посміхнувся.
– Ой, тату, спасибі! – Радісно вигукнув він.
Потім він заліз під подушку і дістав ще декілька зім’ятих банкнот. Батько, побачивши, що у дитини вже є гроші, знову розсердився. А малюк склав всі гроші разом, і ретельно перерахував купюри, і потім знову подивився на батька.
– Навіщо ти просив грошей, якщо вони у тебе вже є? – Пробурчав батько.
– Тому що у мене було недостатньо. Але тепер мені якраз вистачить, – відповіла дитина. – Тато, тут рівно 15. Можна я куплю 1:00 твого часу, щоб ти провів його зі мною і мамою?

Як би самотньо не відчувала себе людина, у житті кожного є люди, які дорожать митями, проведеними з нею.
Комусь ми робимо приємно даруючи подарунки, іншим – надаючи посильну допомогу. Але задумавшись згадайте тих, кому Ви здатні подарувати щастя однією лише своєю присутністю, не втрачайте таку можливість. Пам’ятайте: ОДИН ІЗ секретів ЩАСТЯ – робити щасливими інших!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha