Цитати

Збірник, що вміщує у собі відомі цитати українською мовою. Цитати публікуються окремими сторінками із зручною навігацією, кожна цитата українською мовою і чекає на свою долю уваги.

Цитати - це описи думок від відомих людей, які нам важко висловити, яле які точно передають нашу думку. Люди люблять цитати, а українці люблять - цитати українською мовою, вони передають не лише думки, але й життєву позицію. Кажуть - покижи свою збірку цитат про життя, і я скажу хто ти! І Це правильний вислів, бо цитати люди виписують не для похвали чи пошани їхніх відомих авторів, а для того, аби наступного разу мати основу для озвучення власних думок та переконань.

Відомі цитати - це цитати відомих людей, які набули масового характеру або через свою влучність, або через тематику цитат, або через данину моді того часу, коли ці відомі цитати були вперше процитовані. Українські цитати в більшості мають чіткий тематичний поділ. Українською мовою відомі цитати вилітають з-під пера авторів як патріотичні цитати, цитати про кохання, цитати про життя, відомі цитати філософів, цитати про рідних, цитати про жінок, чоловіків та інші.

Останнім часом відомі цитати стали ознакою (чи наслідком) не лише відомих книг українською мовою, але й фільмів, та просто висловів інтернет користувачів. Саме так, всі відомі зараз фільми - розтягуються на цитати і захоплюють соціальні мережі у вигляді статусів чи олюблених цитат в описах профілів. Цитати з фільмів оформлюються у фотоцитати і відеоцитати, але ще дивовижнішим стало явище самоцитат серед користувачів контакту і фейсбуку а особливо твітера. Самоцитати - це не дуже відомі цитати, які як і статуси, розповідають про людське відношення до життя, до подій життя (кохання наприклад, любов). Ці вислови підхоплюються іншими користувачами і вони стають цитатами, іноді відомі цитати і є ці не дуже відомі вислови.

"Українські статуси" збирають найкращі цитати, відомі і не дуже, але головне цитати українською мовою. В Нас ви знайдете найкращі цитати про Україну, цитати про українську мову, цитати про кохання, життя про все на світі. Головне те, що українські цитати - милозвучні і приємні для української душі.

Статуси за темою:

Дивні люди22.02.2016

Вони є всюди — ці дивні люди, які не знають, що вчора — це вчора, і які щоранку прокидаються з торішніми думками в голові.

© Генрі Форд

Сірі люди

Мітки: ,

У світі потрібно вміти…22.11.2015

Дівчина в синьому платті

У світі, повному ненависті, потрібно вміти сподіватися. У світі повному зла, потрібно вміти прощати. У світі, повному відчаю, потрібно вміти мріяти. У світі, повному сумнівів, потрібно вміти вірити.

Майкл Джексон

Мітки:

З образою жити досить просто30.04.2015

З образою жити досить просто

З образою жити досить просто. Механізм образи багато чого спрощує. Я хороший – вони погані, ось я і образився. Образа знімає провину. Образа навіть виправдовує. Але якщо ображатися довго і на багато чого, то через деякий час можна виявити себе прекрасного, який живе у поганому і образливому світі серед поганих і образливих людей. А якщо не ображатися, то питання виникнуть здебільшого до самого себе. І тоді можна відчувати себе не найрозумнішим, не найбільш правим і не найпрекраснішим у світі, але при цьому жити серед хороших людей і в не гіршому із світів.

© Євген Гришковець “Рік життя”

Мітки:

Розуміння краще за знання?10.02.2015

Вся біда в тому, що людина, в усякому разі, типова людина з народних мас, та, яку ви маєте на увазі, коли говорите «про нас» або «не про нас», – з легкістю долає свою потребу в знаннях. По-моєму, такої потреби і зовсім немає. (більше…)

Мітки:

Кримінологія і політика12.12.2014

Кримінологія – наука, яка вивчає злочинців, які попалися, злочинців-невдах. Наука, яка вивчає щасливих злочинців, називається інакше – політологія.

© Ларрі Бейнхарт

Кримінологія і політика

Мітки: ,

Чому закохуєшся в того, кому ти не потрібна?8.09.2014

Буває, що закохуєшся в якогось неправильного. Він зовсім не відповідає твоїм смакам і вподобанням, але тебе до нього шалено тягне якась магічна сила. А пізніше розумієш, що закохалась і не розумієш чому. Дивишся на нього і свідомо розумієш, що він тобі не пара, бо він дурень, що сам не знає, як летить його життя, але нічого з собою не можеш зробити, бо він є щонайдорожчим. Ти відчуваєш, як твоє життя, спокійне, домашнє, злагоджене, летить у прірву і ти нічого не можеш зробити. Ти все прощаєш, хоча навіть невпевнена чи потрібна ти йому. Йдеш заради нього на вчинки, яких не бажаєш, а він заради тебе навіть не може вечір провести вдома. І так завжди, кладеш своє життя на тарілочці перед тим, кому воно не потрібне…

Ілона Козакевич, «Книга моєї душі»

Мітки: , ,

Жалюгідна звичка серця2.09.2014

Так, я вже пройшов той період життя душевного, коли шукають тільки щастя, коли серце відчуває необхідність любити сильно і пристрасно кого-небудь, – тепер я тільки хочу бути коханим, і то дуже небагатьма; навіть мені здається, однієї постійної прихильності мені було б досить: жалюгідна звичка серця!..

Лермонтов, “Герой нашого часу”

Герой нашого часу

Мітки: ,

Літо, прощавай10.08.2014

– Пломбірного ріжка надовго не вистачає. Тільки лизнув вершечок – дивишся, залишився один вафельний хвостик. На канікулах побіг купатися, не встиг пірнути – вже пора вилазити і знову в школу. Тому й туга бере.
– Покажи мені хоч що-небудь хороше, що не має кінця, і в мене на радощах дах поїде.

Рей Бредбері, “Літо, прощавай”

Літо

Мітки:

Все може бути добре, але…9.08.2014

– Все може бути добре, але якщо у тебе немає дорогої людини, то щось не так. Навіть коли ти успішний, все гаразд зі здоров’ям, ти багатий… – все, що люди можуть матеріального або навіть нематеріального вважати добрим. Якщо при цьому в тебе немає близької людини поруч – значить, не до кінця гармонія існує

Святослав Вакарчук

статуси про близьких людей

Мітки:

Зустріч26.07.2014

Другий раз мій світ злетів у повітря теж із за одного простого слова. Слова, яке зародилося в моїх грудях, пройшло через горло і затанцювало на устах, а потім злетіло з них перш, ніж я встигла схаменутися і зупинити його.
Питання було: “Ми зустрінемося завтра?”
І слово було: “Так”.

Лорен Олівер, “Деліріум”

Зустріч

Мітки:

1 2 3 4 5 6 37
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha