Цитати з книжок

Статуси за темою:

Розуміння краще за знання?10.02.2015

Вся біда в тому, що людина, в усякому разі, типова людина з народних мас, та, яку ви маєте на увазі, коли говорите «про нас» або «не про нас», – з легкістю долає свою потребу в знаннях. По-моєму, такої потреби і зовсім немає. (більше…)

Мітки:

Чому закохуєшся в того, кому ти не потрібна?8.09.2014

Буває, що закохуєшся в якогось неправильного. Він зовсім не відповідає твоїм смакам і вподобанням, але тебе до нього шалено тягне якась магічна сила. А пізніше розумієш, що закохалась і не розумієш чому. Дивишся на нього і свідомо розумієш, що він тобі не пара, бо він дурень, що сам не знає, як летить його життя, але нічого з собою не можеш зробити, бо він є щонайдорожчим. Ти відчуваєш, як твоє життя, спокійне, домашнє, злагоджене, летить у прірву і ти нічого не можеш зробити. Ти все прощаєш, хоча навіть невпевнена чи потрібна ти йому. Йдеш заради нього на вчинки, яких не бажаєш, а він заради тебе навіть не може вечір провести вдома. І так завжди, кладеш своє життя на тарілочці перед тим, кому воно не потрібне…

Ілона Козакевич, «Книга моєї душі»

Мітки: , ,

Літо, прощавай10.08.2014

– Пломбірного ріжка надовго не вистачає. Тільки лизнув вершечок – дивишся, залишився один вафельний хвостик. На канікулах побіг купатися, не встиг пірнути – вже пора вилазити і знову в школу. Тому й туга бере.
– Покажи мені хоч що-небудь хороше, що не має кінця, і в мене на радощах дах поїде.

Рей Бредбері, “Літо, прощавай”

Літо

Мітки:

Зустріч26.07.2014

Другий раз мій світ злетів у повітря теж із за одного простого слова. Слова, яке зародилося в моїх грудях, пройшло через горло і затанцювало на устах, а потім злетіло з них перш, ніж я встигла схаменутися і зупинити його.
Питання було: “Ми зустрінемося завтра?”
І слово було: “Так”.

Лорен Олівер, “Деліріум”

Зустріч

Мітки:

У чому різниця між чоловіком і жінкою?9.07.2014

Знаєш, у чому принципова різниця між чоловіком і жінкою? Кожен чоловік мріє вбити мамонта, але не кожному це вдається. А кожна жінка мріє заволодіти чоловіком, який вже вбив мамонта.

Борис Васильєв, “Летять мої коні …”

У чому різниця між чоловіком і жінкою?

Мітки: ,

Історія, що відбувається зараз28.03.2014

Читати треба про минуле, а сучасне треба вивчати власними спостереженнями. Автор – людина. Чого я маю вірити очам другої людини більше, ніж власним? Минуле я не можу побачити власними очима, того у мене немає іншого виходу, як покладатися на свідчення інших людей (авторів книжок), але щодо сучасності, то я є сам її свідок.
Левко Лук’яненко із книги “Вірую в Бога і в Україну”

Мітки:

Легке життя7.02.2014

Не пручатися життю, значить бути в стані благості, безтурботності і легкості. Тоді це стан більше не залежатиме від стану речей – хорошого чи поганого. Майже парадоксально, але варто зникнути твоїй внутрішній залежності від форми, як загальні умови твого життя і твій зовнішній вигляд набувають тенденції до істотного поліпшення. Речі, люди або обставини, які, як ти думав, були потрібні тобі для щастя, тепер починають приходити до тебе без боротьби і зусиль з твого боку, і ти вільний маєш насолоджуватися ними і цінувати їх – поки вони є. Все це, звичайно, буде проходити. Цикли будуть приходити і йти, але оскільки залежності від них більше не буде, то більше не буде і страху їх втратити. Життя тече безтурботно.
(с) Екхарт Толле «Сила моменту Сейчас»

Легке життя

Мітки:

Прості люди?26.01.2014

Ці “прості люди” завжди вірять, коли їм обіцяють дешеву ковбасу, робочі місця, квартири – увесь цей безкоштовний сир… За двадцять гривень на годину вони беруть участь у мітингах, за сто – можуть убити, зрадити, збрехати. І мати це чудове виправдання, яке Марта неодноразово чула, переглядаючи кримінальні передачі: “Ми – люди прості…” І це означало, що рішення за них приймають інші.

Але насправді, думала Марта, простих людей не буває! Кожен має свою історію, свій біль, свій шлях. І однакових доль не буває – тому й не існує цієї загальної, дистильованої простоти, яка, як стверджує прислів’я – “гірша за крадіжку”. Їй здавалося огидним, що люди так легко можуть потрапляти на гачки, розвішані тими, хто вважає себе “непростими” – тими, хто чудово розуміється на людській психології, на цій теорії “безкоштовного сиру”.

Ірен Роздобудько.

Мітки: ,

Як стати великою людиною12.10.2013

Поради як бути великою людиною

Усілякий раз, коли ти виходиш з дому, підніми підборіддя, тримай високо голову і наповни легені повітрям до відмови; жадібно вбирай сонячне світло; привітай своїх друзів посмішкою і вкладай душу в кожне рукостискання. (більше…)

Мітки: , , , ,

1 2 3 4 5
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha