Статуси за темою:

Збірка цитат

Тарас Петриненко

10 цитат дня від Тараса Петриненка

1. Бачите, нас хочуть дрібнити, а не об’єднувати, бо політикам так вигідно. Але мусить надійти той час, коли ми повернемося до цієї розмови і будемо вирішувати не тільки долю України як культурної структури, а й як економічної, політичної, будь-якої. І це буде українська Україна. Інакше це буде колонія Росії.

2. Знаєте, те, що держава незалежна тішить саме по собі. Правда, це не потрібно перебільшувати. Адже у нас уже закріпилася традиція „наступати на граблі”, до того ж постійно. І останнім часом це вже як „танець на граблях”. Неможливо логічно пояснити, чому, коли українські патріоти здобувають якусь перемогу, вони тут же самі її віддають. Таке вже відбувалося не один раз за ці 15 років. Потрібно стукати до кожного українського серця і голови, щоб ми якось виходили із цього зачарованого кола.

3. Винні ми всі. Україна впродовж тривалого часу перебувала під впливом різних імперій, внаслідок чого люди звикли обстоювати своє обійстя, свою хату, свою сім’ю – і самоусуватися від суспільства, бо там відбувалося щось таке, на що вони не могли впливати. І тому українці обрали для себе найлегше і, мабуть, найправильніше – оберігати свою родину, свій мікросвіт. Але ж є ще країна, є ще народ! Тому я часто у своїх виступах кажу: «Станьмо народом!» Тільки це може допомогти нам зрушити з місця.

4. Усі проблеми в нашій країні походять з одних штанів. Ми – не єдина країна. У нас дві різні держави, дві різні ментальності, дві мови, все розділене.

5. Це країна, яка повинна бути монолітом. І це суперзавдання, яке мусить стояти перед усіма нами і на сході, і на заході. Якщо ми цього не зробимо – хана, більше нічого не буде.

6. Я абсолютно не у форматі. Відчуваю це всіма фібрами своєї душі. Я не у форматі – і пишаюся цим. І всіх людей закликаю: не будьте у форматі! Вас ведуть у певний формат, і називається він отарою, а нею дуже легко керувати. Не ставайте цією отарою – станьте народом.

7. Зараз просто йде масова дебілізація людей через пісню, через шоу-бізнес, через будь-що.

8. Людей відучують елементарно мислити, щось відчувати. І в цьому контексті я настільки не у форматі…

9. Життя набрало такого темпу, що ті зміни, які колись тривали століттями, зараз відбуваються за дуже короткий відрізок часу. І не дивно, що ми один одного просто не розуміємо.

10. …Шоу-бізнес – це хороша штука. Але це насамперед бізнес, це треба щось продати. А для мене передусім треба щось вдале написати.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha