Різне

Статуси за темою:

Українські ютубери18.01.2016

Українські ютубери

Привіт усім! Український ютуб росте і розвивається. Для зручності ми склали список україномовних відеоблогерів для вас. Просимо поділитися ним із друзями, нехай нас буде більше 😉 (більше…)

Мітки:

Про мовну проблему в Україні21.11.2015

Завжди цікавило, як створюються ці “вкиди”, що сіють між людьми розбрат. От, приміром, тема мови. Формується і виконується класичний “вкид”, за старим-добрим фаріонівським методом. Просто напередодні другої річниці революції. Получите – распишитесь. (більше…)

Мітки:

Шахрайство з кредитами20.11.2015

Кредитні шахраї

Думаю люди мають знати про нову схему кредитних шахраїв!!! Оця канторка яка типу видає кредит на будь які потреби займається шахрайством а не видає кредит. Знаходиться вона (більше…)

Мітки: , , ,

Свіжий тренд в мережі – «екстремальне тримання айфона»17.10.2015

Нова дивна гра в інтернеті називається «екстремальне тримання айфона» (extreme phone pinching). Грають у неї так: потрібно тримати свій телефон над якимось небезпечним місцем – над унітазом, над річкою або ущелиною, і хтось повинен зробити вам фото, яке потім постить в соцмережі з тегом “extremephonepinching”.

Правило лише одне: тримати свій дорогоцінний телефон можна лише великим і вказівним пальцем.

екстремальне тримання айфона
(більше…)

Мітки:

Сказала правду11.02.2015

сказала правду

– Дуже приємно, – жінки завжди поспішали сказати цю фразу першими опісля знайомства.
– Звідки ти знаєш? Можливо, це буде найсумніша зустріч у твоєму житті? – дещо зверхньо запитував я.
Це питання я задавав, мабуть, тому, що сам не мав на нього цікавої відповіді і сподівався одного разу почути якусь вартісну.
– Ніхто від цього не застрахований. (більше…)

Мітки:

Твір про себе12.12.2014

Валерія Твір про себе

Усім привіт, хеллоу, ола, чао і, моє улюблене, алоха! Звати мене Валерія і буду рада, якщо наступні 53 секунди свого часу ви виділите на читання мого hell-note. Шалено рада, що маю змогу знову працювати вожатою в таборі. (більше…)

Мітки: ,

Поміняти долари в ПриватБанку15.11.2014

була в приватбанку щойно.
розрахувалась, вже йшла до виходу, аж тут дівчинка, шо стояла позаду мене в черзі, сказала в віконце каси: можна мне 400 долларов помєнять?.
реакція залу була десь, як на картинці)

Поміняти долари в ПриватБанку

Мітки: , , , ,

Гопстоп по-франківськи28.10.2014

Європа Європою, сервіс, комфорт, всі діла. Але ось зараз офіціант в кафе у Франику попросив 5 грн в борг. Це так душевно, що я просто розгубився.
– Чому в мене? – питаю.
– Так ви єдиний відвідувач. – каже.
І справді, єдиний.
Зате цей пацан підспівує Вакарчуку. І набити живіт можна смачно і дешево.
Привіт, Україно, я вдома.

Мітки: ,

Яким на вигляд має бути хлопець моєї мрії21.09.2014

У мене зовсім немає і не було в голові того, як має виглядати хлопець моєї мрії. Для мене найкращими пріоритетами в хлопцеві завжди були такі речі: неважливо який він- русявий, чорнявий, каштановий, неважливо який у нього зріст, мені важливо, щоб з тією самою “мрією” я могла посміятися, знаючи, що він сам має зеленське почуття гумору. (більше…)

Мітки: , ,

Про вчителів у школі11.09.2014

Колись давно, вже дорослим, я з полегшенням собі зізнався, що не люблю шкільних вчителів, і не сприймаю казенного замилування “золотою шкільною порою”. Марудні 11 років, – відбув і з голови викинув, жодного разу не пошкодував, гори воно вогнем.

Серед шкільних вчителів гранично мало закоханих у свій предмет спеціалістів, як і мало тих, що чисто по-людськи люблять дітей. Коли ці якості поєднуються в одній людині – це взагалі виключення. Звичайний, середній український шкільний учитель – не вихователь, а чиновник. З усього чималого штату моєї рідної школи з теплотою згадую лише трьох.

Огидніше за уроки можуть бути тільки батьківські збори. Вимотуюче нудно, казенно, менторським тоном, наче в класі сидять не дорослі люди, а підлітки, яких треба виховувати. В більшості – про гроші, так що не ясно, чого ці збори веде вчитель, а не бухгалтер. Тепер я розумію, чому моїх батьків було волоком на такі збори не затягти.

Блін, сьогодні у Мілки ввечері батьківськи збори. Дай мені Бог витримки.

Мітки: ,

1 2 3 4 5 6 22
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha