Статуси за темою:

5 правил життя від Роберта Гріна

5 правил життя від Роберта Гріна

Чорна вівця. Стадо уникає чорну вівцю, не знаючи напевно, чи належить вона до них. Тому вона плентається позаду або блукає в стороні від отари, роблячи із себе ласий шматочок і легку здобич для вовків. Залишайтеся в стаді – це безпечніше. Відрізняється від нього думками, а не кольором руна.

– Якщо, наприклад, ви розумніші від боса, намагайтеся, щоб все виглядало навпаки. Дайте йому можливість здаватися розумнішим вас. Зображуйте наївність. Покажіть, що ви потребуєте його досвіду. Допускайте нешкідливі помилки, які не зашкодять вам надалі, але дозволять звернутися до нього за допомогою. Володарі обожнюють такі прохання. Начальник, позбавлений можливості вилити на вас скарби свого досвіду, може замість цього направити на вас свою злість і образу.

– Проходячи кожен крок по дорозі до досягнення влади, ви повинні вчитися прокладати шлях в думках оточуючих, бачити їхні потреби та інтереси, позбавлятися від пелени своїх власних почуттів, що затьмарюють істину.
Почуття інтелектуальної переваги, яке ви дасте їм, послабить їх пильність.

– Зовні Ви зобов’язані поважати чесну гру, але на ділі, якщо тільки ви не зовсім простак, швидко навчитеся розважливості та обачності і чинити за порадою Наполеона: надягаєте оксамитову рукавичку на залізну руку.

– Найкоротший і кращий шлях досягнути успіху – дати людям ясно зрозуміти, що це в їхніх власних інтересах сприяти просуванню ваших ідей

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha