Статуси за темою:

5 Причин відростити бороду

Як відомо, борода – це ТРЕНД 2013 року, знайдемо ж п’ять причин, чому потрібно відростити бороду.

1. Толерантність. Ольсен підмітив, що одна з найголовніших причин моди на бороду в сучасній Америці — це прагнення суспільства до різноманіття. «Люди перестали дотримуватись ідеї про те, що щось модно, а щось — ні», — говорить він.

2. Позитивні відгуки і повага. «Це правда. Люди дуже часто роблять компліменти на рахунок моєї бороди. Ніхтото не говорить, що їм не вона не подобається. Я не говорю про те, що всі в захваті. Просто ті, кому не подобається, достатньо поважають мене для того, тримати свою думку при собі», — продовжує Ольсен.

3. Поклик природи. Волосатості на лиці можна надати різних форми , але як і на змаганнях, так і на вулиці довгі бороди привертають увагу більше. На національних конкурсах більшість учасників мають довгі бороди, і тільки деякі чоловіки беруть участь, маючи тільки вуса.

«Я думаю, що любителі вусів витонченіші, вони приділяють велику увагу деталям, стилю свого одягу і зовнішньому вигляду. В свою чергу бородачі — чоловіки, котрі хочуть продемонструвати, що вони не обмежені правилами моди», — повідомляє експерт.

4. Гарний догляд. Дехто вважає, що бриття — це не від’ємна частина догляду за своїм тілом, як, наприклад, душ чи чистка зубів. Ольсен говорить, що борода не являється признаком лінивої чи неохайної людини. «Я весь час стараюсь наочно демонструвати, що хороша, гарна борода потребує ретельного догляду», — додає він.

5. Самовираження. За словами Ольсена, для чоловіка важливо знайти стиль, який підходить до його особистості і зовнішності. Не можна говорити, що якийсь конкретний фасон бороди кращий, чім інший, все залежить від людини. Люди повинні експерементувати для того, щоб побачити, що їм більше пасує».

Наші люди солідарні з Ольсеном:

Бородач

Борода
Ти ше не з бородою?
Як відростити бороду
Чому борода це круто

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha