Статуси за темою:

Фотографії привидів

 Ці фотографії «привидів» були недавно знайдені куратором музею National Media Museum в одному з магазинів антикваріату Ланкашира. Всі ці фотографії привидів зробив відомий спіритуаліст Вільям Хоуп (William Hope, 1863-1933).

Фотографія привида

Вільям Хоуп народився в 1863 році в Крю, Англія. Працював теслею. Приблизно в 1905 році він зацікавився фотографіями привидів, після того, як виявив на одній зі своїх фотографій дивний образ.

Він заснував товариство «Коло Кру» (Crewe Circle) – групу з шести фотографів. Коли архієпископ Томас Коллі приєднався до групи, вони почали публікувати свої роботи.

Після Першої світової війни багато легковірних зацікавилися діяльністю «Круга Кру». З’явилося багато зацікавлених скорботних родичів, які втратили близьких на війні і бажали зв’язатися з духами рідних.

У 1922 році Хоуп переїхав до Лондона, де почав працювати професійним медіумом. Фотографії «Круга Кру» досліджували з різних приводів.

Найвідоміше дослідження відбулося в 1922 році, коли Товариство Психічних Досліджень (Society for Psychical Research) послало Гаррі Прайса (Harry Price) перевірити достовірність результатів «Круга Кру».

Прайс зібрав докази того, що Хоуп підробляв фотографії привидів.

Пізніше в той же рік Прайс опублікував результати своїх досліджень, стверджуючи, що Хоуп – шахрай. Тим не менш, багато хто з самих ярих прихильників Хоупа виступили на захист фотографа, найбільш відомі з яких – сер Артур Конан Дойль, який написав “Історія спіритуалізму”.
Вільям Хоуп помер в Лондоні 7 березня 1933 року.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha