Статуси за темою:

Кінець світу. Що робити

Кінець світу

Сенсаційна заява тибетського монаха про кінець світу!!!

За словами тибетського лами, практично на всій Землі, близько 8 ранку за київським часом 21.12.2012 настане повна темрява і тиша. Прийде кінець світу. Не буде світла, електрики, зв’язку і звуків. Земля в цей момент буде проходити через галактичну «нульову смугу». «Це стан простору, де тухне і не поширюється ніяка енергія, де нема електромагнітних полів у всіх об’єктів. Лякатися і хвилюватися не треба», — попередив лама.

Темрява буде спалахувати ілюзорним спалахами світлом і триватиме це три-чотири дні. Потім сонячне світло знову з’явиться.

«Земні  тварини  відчують прихід космічної темряви і сховаються в нори, — каже монах. — Люди в містах цього не відчують, і через те, що не підготуються будуть божеволіти. Є можливість, що загине 10% населення Землі».

Оракул Шамбали розписав і практичні рекомендації для землян.

1. Потрібно заздалегідь підготуватися до зміни циклів, так званого кінця світу доробити всі справи 2012 року, не починати нових, віддати борги.

2. 20 грудня взяти дітей, документи, гроші і виїхати з міст на природу. Підготувати запас продуктів на два місяці, оскільки електромережі будуть відновлюватися довго.

3. Треба мати в будинку запас води, дров для опалення та свічок для освітлення, піч, оскільки електрика з 21 грудня перестане передаватися проводами.

4. Зв’язок і телебачення відключаться. Протягом «днів темряви» вікна потрібно прикрити темною матерією, не дивитися туди, не вірити своїм очам і вухам, не виходити надвір. Якщо з’явиться необхідність вийти, далеко йти не можна через небезпеку загубитися, оскільки не буде видно навіть власної руки.

5. Після появи світла не поспішати повертатися в міста, краще до весни пожити на природі.

Повний вихід Землі з «нульової смуги», на думку тибетського лами, очікується приблизно 7 лютого 2013 року. Відбудеться часткове відновлення електропостачання, транспортного сполучення. До кінця березня світ відновиться повністю.

Кінець світу кардинально змінить світогляд людства, вважає оракул Шамбали. Воно стане більш духовним. Розквітнуть різноманітні науково-духовні вчення, системи розвитку здоров’я та особистості. «Це буде найважливішим поштовхом до прогресу людства на довгі часи», — підсумовує монах.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha