Статуси за темою:

Плаття фото

Мода нестримна, особливо мода на жіночий одяг. Ось лиш закінчується сезон 2013 року, як починається мода 2014. Особливістю жіночої моди є сукні та плаття. Це спокон віків одяг суто для жінок. І хоч платтями цікавлять час-від-часу й чоловіки (є навіть культури, де їх вони носять), та це радше вийнятки, а не правила.

Що ж нам пропонують в якості плаття 2014 та суконь 2014, монстри модної індустрії? А пропонують різноманітність, індивідуальність і практичність. Модні плаття та сукні, краще переглянути на прикладі, тобто на фото.

Плаття фото, та сукні

Плаття Корал фото

На фото – плаття корал. Матеріал – віскоза. Коротке плаття до колін, для щоденного носіння, наприклад для секретарки.

Сукня Пантера

Плаття “Пантера”. Агресивне, коротке (до колін) плаття. Призначене для молодіжних вечірок (патті). Матеріал – трикотаж, з металевими шипами на грудях.

Фото сукні вечірнюї

На фото мінісукня “Чорне срібло” до колін. Годиться, як для носіння щоденного, так і в якості вечірньої сукні. Молодіжний стил. Матеріал – кашемір. Кашемірові плаття  сукні – будуть модними у новому сезоні.

Молодіжне Клубне плаття

Молодіжне плаття “Клубне”. Чудовий варіант для дівчат, що полюбляють вечірки та різного роду “тусовки”. Чорна коротенька сукенка, що підкреслює форми дівчини. Матеріал – трикотаж Академік (трикотажна тканина Мілано).

Шикарне вечірнє плаття фото

Шикарне вечірнє плаття для справжньої пані – “Скарлетт”. Годиться для офіційних зустрічей, походів у ресторан, або ж гламурних “паті”.  Матеріал Материал:: масло, шифон.

Плаття Атлас

На фото відверте плаття з глибоким вирізом “Атлас”. Можна одіти на вечірку, або не офіційну зустріч з кавалером. Матеріал – атлас.

Фото плаття Школярка

Плаття “Школярка”. Можна одівати як на офіційні зустрічі, так і в повсякденному житті. Найбільш годиться для дівчат і жінок, що мають публічну роботу (напр. ведуча новин, прогнозу погоди), чудовий варіант для секретарок. Матеріал –  lacoste.

Яскраве фото плаття Бестія.

Яскраве плаття “Бестія”, для неординарних особистостей. Рожевий колір додає до вашого іміджу грайливості. Плаття підійде для публічних зустрічей. Матеріал – діор.

Плаття Бізнес леді

Пляття “Бізнес леді” з вирізом біля грудей. Світле і легке, чудовий варіант для ділових панянок, за назвою не важко догадатися, що модель цільова. Виражений виріз спереду підкорить важих бізнес-партнерів і всі угоди та переговори даватимуться з легкістю! Матеріал  – тканина костюмна.

Фото сукні Фея

Рожеве платтячко “Фея”. У ньому будь-яка жінка причарує усіх кавалерів своєю бездоганністю. Матеріал – креп-шифон.

фото класичного плаття

Класична модель плаття, з однойменною мазвою “класік”. Матеріал – віскоза.

Шикарне атласне плаття. Фото

Шикарне атласне плаття “Чорне золото”, для шикарних жінок. Плаття статусне і підкреслить вашу незалежність та особистість. Плаття для офіційних вечірок. Матеріал – атлас.

Фото сукні Батерфляйфото сукні батерфляй - жовтий варіант

Фото вечірньої сукні “Батерфляй”. Легка, як метелик, для офіційних дійств. Матеріал – масло.

Грайливе плаття суничка

Грайливе молодіжне плаття “Суничка”. Для енергійних дівчат на будь-який випадок. Тканина мілано.

Гламурне плаття фото

На фото плаття “Ваніль”, для поміркованих гламурних жінок і дівчат. У ньому легко звабити будь-якого чоловіка. Годиться в якості щоденного елемента гардеробу, а такаж для вечірок. Матеріал – академік.

Фото плаття Бянка

Плаття “Б’янка”. Чудово підкреслить жіночі форми, та надасть вашому образу аристократичності. Матеріал – академік.

Ось така частина жіночої моди сезону 2014. Вирішуйте, яку сукню купити, та яке плаття купити уже зараз! Фото допоможуть з оцінкою та вибором. Та пам’ятайте, що тенденція нової моди схильна до практичності, тому найкращі варіанти будуть – класичні моделі.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha