Статуси за темою:

Поради як жити від Роберта Де Ніро

Роберт Де Ніро, вислови українською мовою

ПРАВИЛА ЖИТТЯ від Роберта Де Ніро

1. Ті, хто говорять, не знають, а ті, хто знають, ніколи не скажуть. Ось так все і крутиться.

2. Життя рідко змінює тебе повністю, але воно постійно тебе корегує. Наприклад, раніше, в дитинстві, я любив солодке, а тепер я його їм лише тоді, коли опиняюся в ресторані. Ну що ж, думаю я, якщо вже я опинився тут, нехай буде солодке.

3. Якщо я люблю погрітися на сонці і якщо я можу півдня просидіти на терасі з хорошим видом, це зовсім не означає, що я вирішив піти на пенсію. Мої спроби насолодитися маленькими речами не мають зі старістю нічого спільного.

4. У мене погана пам’ять. Але я не люблю, коли мені про це нагадують.

5.  Дуже давно, ще в дитинстві, коли я ходив в театральну школу, директор одного разу запитав мене: «Ну й навіщо ти вирішив стати актором?» Я не знав, що відповісти, і тому не відповів нічого. І тоді він сказав: «Щоб самовиражатися, бовдур!» І я кивнув: «Так, звичайно, так і є».

6.Талант – це насамперед вміння зробити правильний вибір.

7. Я люблю ходити в театр. Там мене ніхто не турбує. Мене там навіть не завжди впізнають.

8. Найбільш неприємне в професії актора – те, що люди занадто ввічливі з тобою. Наприклад, ти розмовляєш з кимось, і всі кивають тобі – навіть якщо ти несеш жахливу нісенітницю. Але ж людині  насправді не потрібен той, хто говорить їй речі, які вона не хоче чути.

9. Найбільше у своїй роботі я ціную можливість жити чужим життям і ніколи не платити за це.

10. Я б дорого дав за те, щоб навчитися на ходу відрізняти гарні поради від поганих.

11. Мені подобається, коли поради дають діти. Ні, я не завжди погоджуюся з ними. Мені просто подобається така ситуація.

12. Як тільки у тебе з’являється потомство, у тебе з’являються і проблеми.

13. Пики ти не спробуєш, ти не зрозумієш. Ось що я говорю своїм дітям.

14. Мої фільми схожі на моїх дітей, але з одним винятком: дітей неможливо перезняти в 3D і повторно збагатитися.

15. Акторам, які відправляються на прослуховування, я завжди кажу: «Не так вже й важливо, отримаєте ви цю роль чи ні – головне, щоб вас помітили».

16. Є люди, які будуть переконувати вас, що драма – це легко, а от комедія – це складно. Нісенітниця! В останні роки я зіграв в декількох комедіях, і підтверджую, що це не так. Ти знімаєшся в драмі, і цілий день ти намагаєшся забити когось на смерть молотком або щось в цьому роді. А в комедії тобі тільки й треба, що прийти на майданчик, покричати протягом години на Біллі Кристала (американський комедійний актор -. Esquire) – і ти вільний.

17. Якщо Марті (Мартін Скорсезе -. Esquire) попросить мене про щось, я буду думати про це серйозно – навіть якщо це здасться мені нецікавим.

18. Я завжди відчував себе боржником Копполи.

19. Мені здається, що робота режисера – це як робота президента. Занадто схожі цілі.

20. У мене ще ніколи не знаходилося часу на те, щоб переглянути всі свої фільми поспіль. Я взагалі не особливо люблю переглядати свої фільми. Мене від них в сон хилить.

21. Коли ми закінчили знімати «Мисливця на оленів» (фільм Майкла Чіміно про в’єтнамську війну, знятий в Таїланді -. Esquire), я зрозумів, що Таїланд – чудове місце і мені треба повернутися туди якнайшвидше. Але зробив я це тільки через 18 років!

22. Мені здається, що людина не тільки змінила клімат планети, але і зробила щось з часом. Ви не помічали? Зараз десять років проходить так, як раніше три.

23. Часом я заздрю мерцям: у них повно вільного часу.

24. Я все одно ніколи не встигну прочитати всіх книг, які хотів би прочитати. Так що краще й не питати мене про це.

25. Я волію не мати зайвих речей. Чим більше речей ти маєш, тим більше енергії ти витрачаєш на них.

26. Люди бувають різні: поки одні роздумують над тим, як створити щось по-справжньому особливе, інші думають про те, як би отримати з цього максимальний прибуток.

27. Великі гроші не дуже – то і добре…

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha