Статуси за темою:

Правила життя від Альберта Ейнштейна

Альберт Ейнштейн фото оргигінал І багато його розумних уитат

Правила життя Альберта Ейнштейна.

Десять цінних життєвих порад від Альберта Ейнштейна.

1. Будьте зацікавленими
«У мене немає якогось особливого таланту. Мене просто жах як все цікавить ».
Що збуджує вашу цікавість? Я захоплююся причинами успіху одних людей, і провалів інших, саме тому я витратив роки на вивчення того, як досягти успіху. А що ж найбільше захоплює вас? Ваша цікавість рухає вас до успіху.

2. Наполегливість безцінна
«Все це так не тому що я такий розумний. Це все через те, що я довго не здаюся при вирішенні завдання ».
Завдяки своїй наполегливості черепаха потрапила на ковчег. А чи будете ви наполегливі весь час, поки не досягнете своєї мети? Кажуть, що цінність пошти полягає в тому, що вона в результаті завжди доставляє посилки туди, куди вони були відправлені. Будь як пошта, добивайся своєї мети.

3. Сфокусуйтеся на справжньому
«Будь-який чоловік, який може вести машину безпечно, одночасно цілуючись із симпатичною дівчиною, просто не приділяє поцілунку належної уваги».
Мій батько говорив, що не можна одночасно скакати на двох конях. Я люблю казати – ти можеш зробити що завгодно, але не все що завгодно. Вчись зосереджуватися на сьогоденні, віддавай всю увагу тому, чим ти зайнятий зараз. Сфокусована енергії це сила, і саме вона дозволяє йти від провалу до успіху.

4. Уява могутня
«Уява це все. Вона здатна показати нам заздалегідь, як будуть розвиватися події. Уява важливіша за знання ».
А ви використовуєте свою уяву протягом дня? Ейнштейн сказав, що уява важливіша за знання! Ваша уява показує наперед вам ваше майбутнє. Одного разу Ейнштейн сказав: «Істинний прояв розуму, це не знання, а уява». Ви напружуєте свої «м’язи уяви» протягом дня? Ніколи не варто забувати про таку потужну річ.

5. Робіть помилки

«Людина, яка ніколи не робила помилок – ніколи не пробувала робити нічого нового».
Ніколи не бійтеся зробити помилку. Помилка це ще не провал. Помилки можуть зробити Вас кращими, розумнішими і швидшими, але тільки в тому випадку якщо ви правильно їх приймаєте. Відкрийте для себе силу у скоєнні помилок. І, як я говорив це раніше, і скажу зараз – якщо хочете досягти успіху, вам потрібно збільшити кількість своїх помилок в три рази.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha