Статуси за темою:

Про останній дзвінок + фото

Останній дзвоник фото випускники

Останній шкільний дзвінок для школярів, що перетворюються в абітурієнтів, у мене викликає глибочезне розчулення. Дійсно, розчулює лицемірна безглуздість ситуації, в якій вистраждана ненависна школа лишень в один день, на декілька годин, перетворюється у “другий дім, рідний дім”. А багаторічно набридливі вчителі – у “мудрих наставників”, що радять як краще прожити, даючи в приклад лише своє безґлузде існування в чотирьох стінах з малолітніми. А уйобки-однокласники – перетворюються в “рідних людей, яких ми ніколи-ніколи, при жодних обставинах не забудемо” і бла-бла-бла…

Відгудовані кобили в білих гольфиках і недоречних платтячках а-ля мрія педофіла ридма ридають, ніби прощаються з батьком, чи братом чи своїм чоловіком, який іде на фромт, розмазуючи цим блядський макіяж, який у теперішній моді швидше схожий на штокатурну роботу, при цьому не звичайні штукатурные работы, що їх роблять будівельники, а ШТУКАТУРИЩНІ роботи над власним лицем. Уся ця мерзенна лицемірнірна гра на закарбування ностальгії у фотокартках, проводиться під акомпанемент бездарних віршиків і пісеньок про щастя, мудрість, вдячність.

Ах, “невинні дівчатка оплакують дитинство, що линуло у цей день в минуле”. От тільки точно більшість з них, розпрощалися з цим своїм дитинством років, десь так у 14-15, в під’їзді раком, або в чужій квартирі після кількох банок ягуара чи іншої бурди.

Останній дзвоник – свято зі слізьми на очах. Свято йолупів та дебілів, що стають на післяшкільний шлях деградації. Зі слізьми, чергова партія змужнілого бидла, зокрема і безповоротно пройобанного покоління в цілому. На шлях, що повторить шляхи сотень і тисяч мудаків, що подібно просрали своє життя, починаючи зі свята “останнього”. Зрештою ви стали раком, востаннє відправивши цноту в минуле, взяли у п’яного дрина в рота, востаннє відправивши свою гідність в минуле і так же востаннє відправляєте свою надію на розум, з почестями, з лицемірною грою і мрією стати дорослішими.

Випускник трахає випускницю прямо у фонтаніВипускниця роздівається у фонтані і показує цицькивипускниця у фонтаніВипускники у фонтані
ногу задерла у фонтані з випускниками
Випускниці 2013

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha