Статуси за темою:

Різний стиль життя – 2 різних організми

До і після спорту

Коли хтось каже, що стиль життя і звички немають ніякого значення у власному розвитку, то сильно помиляється. Вся суть у тому, наскільки хтось хоче у собі щось змінити. Можна згубним, шкідливим шляхом загнати свій організм у безвихідь. А можна спробувати хоча б трішки добре думати та впливати в першу чергу на самого себе. Я не маю на увазі займатись спортом лише, хоча більше рухатись нікому не мішає, проявіть цікавість до іншого. Згадайте, що подобалось у дитинстві, від чого запалювався погляд, подайтесь у творчу та мистецьку дорогу, станьте успішними в науці. Коротше кажучи будьте тими, від кого ваше серце радітиме. Зробіть хорошу справу собі, оскільки це і є ключем до успіху у інших справах та відношенні до близьких.

Не тратьте час, здоров’я, на справи та речі, які вам нічого доброго не принесуть. Залиште шкідливі звички, вони – це тонна проблем вам та вашій сім’ї. Не обмінюйте хороше життя на сумку з болячками. Будьте здоровими, знайдіть сили та сміливість, плюнути на весь цей бруд. Маючи погану звичку, люди втрачають – себе, сім’ю, час, життя! Не лінуйтесь і не стидіться робити хороше – лінуйтесь та стидіться робити погане! Зупиніть себе в один час і запитайте : хіба немає для кого і заради чого жити краще? Думаю відповідь знайдеться у кожного своя! Досягніть успіху у тому, що є для вас близьким, подаючи приклад підросткам. Відведіть більше часу спілкуванню з рідними, вони – це частина вашого міцного фундаменту на майбутнє!

На фото, ви можете побачити, як змінив себе я за 4 роки. Морально та фізично виправив минулі помилки. Хоча в один час, весь поганий непотріб, стояв товстим шаром у горлі. У нашому суспільстві склався “стереотип радості” алкоголю, курінню, наркотикам, хамству. Я не ваш наставник і неважливо, що я думаю! Я лише наводжу приклад, що змінитись у кращу сторону реально. Важливо те, що думаєте ви та чи є бажання у таких змінах для себе самого. На закінчення скажу : більше рухайтесь, усміхайтесь, думайте тверезо та здорово і переконаєтесь наскільки ваше життя стане кращим!

…МРА:)

Джерело: Руслан Мехін
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha