Статуси за темою:

Шахрайство з кредитами

Кредитні шахраї

Думаю люди мають знати про нову схему кредитних шахраїв!!! Оця канторка яка типу видає кредит на будь які потреби займається шахрайством а не видає кредит. Знаходиться вонав м. Хмельницький, по вулиці Подільській офіс центр і я попав у їхні шахрайські лапи. Сидить там дві курв… баришні з якими заповнюєш заявку. Вони відправляють її на розгляд до головного офісу через 1 год. тобі телефонують, говорять що потрібно погодили твою суму і що потрібно заплатити страховку у розмірі 1500 грн. а через дві години тобі кинуть на картку твій кредит. Гроші я кинув через 2 год. мені на картку так  ніяких грошей і не переказали.

Дзвоню цим баришням-шахраям, вони розігрують сценку: типу в шоці. Телефонують у фінансовий відділ в Київ там кажуть чекати до 22:00 і точно все перекинуть мені на картку. Ну як ви вже зрозуміли нічого вони не кинули.

Дзвоню їм зранку кажуть тільки після 10:00 будуть мати інформацію про мій кредит. Чекаю до 10 знову телефоную їм. Кажуть тільки сьогодні побачили мою проплату за вчорашню страховку у розмірі 1500 грн. Пообіцяли, що протягом дня все буде і гроші кинуть чекайте.

Пройшов день, нічого так і не змінилось. Телефоную ще раз, шахрайки знову там в шоці. Повторюється попередні дії: Київ, фінансовий відділ, розбираються з кредитами, говорять чекати до 22:00. Нічого так і не прийшло.

Зранку заходжу до них в офіс, вони повторно всі в шоці по новому дзвонять в Київ, фін відділ і тд. Потім мені говорять вас перенесли на 30 листопада чекайте, або пишіть заяву на розірвання договору і протягом 15 банківських днів вам повернуть ваші 1500 грн…

ЛЮДИ НЕ ВІРТЕ ні одному слову цих ВИРОДКІВ!!! Вони тільки виманюють таким чином з вас гроші!! Я повівся і тепер не знаю чи поверну своїх 1500 грн., які заплатив типу за страховку. Погрожував їм, казав буду наряд міліції викликати. У відповідь чув лише: “не лякай нас кажуть в київ їхати, ми просто консультанти”. Я думаю не один туди звернувся і проплатив типу “страховку” люди повинні знати про цих шахраїв ВИРОДКІВ!! Номери цих курв “консультантів”, що сидять і вішають лапшу на вуха, і нічого не знають: 0 98 814 48 58 і номер шахрая, який займається твоєю страховкою 0 96 440 2950
НЕ повторюйте мої помилки. Пам’ятайте, коли оформлюєте кредит – вам нічого оплачувати не потрібно! Якщо вам кажуть оплатити хоч на 5 гривень, знайте – це нова шахрайська схема кредитних шахраїв!

Шахрайство з кредитами

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha