Статуси за темою:

Твір про себе

Валерія Твір про себе

Усім привіт, хеллоу, ола, чао і, моє улюблене, алоха! Звати мене Валерія і буду рада, якщо наступні 53 секунди свого часу ви виділите на читання мого hell-note. Шалено рада, що маю змогу знову працювати вожатою в таборі.

Після тривалих пошуків родина моя оселилася в невеличкому містечку Бровари, що поруч із Києвом. Пізніше доля вирішила, що я маю вивчати мови, тож уже третій рік я студентка педагогічного університету, де й присвячую свій час італійській та англійській, літературі та деякі інші дисципліни, які не пов’язані з моєю спеціальністю, проте все-таки корисні.

Справжню відраду знаходжу в музиці (для багатьох це класика – Кіно, Арія, а також сучасний український рок), книгах (моє серце належить одразу кільком письменникам: Бредбері, Пушкіну і Толстому), подорожах (нашою чарівною Україною та нещодавно почала знайомитися з іншими країнами), фільмах (тут список буде таким довгим, що вам стане нудно читати і я не впишуся в обіцяні 53 секунди) та ручній роботі, особливо у вишиванні! Ще одна моя пристрасть це волейбол, а також інколи я проводжу експерименти з кулінарії . А взагалі, цікавлюся багатьма іншими речами потроху.

Певно, як і більшість із вас, люблю проводити час із родиною та друзями (доречі тут є прикольна игра профессиональный бильярд купить для офиса), грати в настільні ігри та багаааааато іншого, про що вже детальніше з задоволенням розкажу в своєму аску. Тож, із нетерпінням чекаю на ваші запитання. До зустрічі!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha