Статуси за темою:

Як покращити життя

Як зробити своє життя затишним

18 маленьких кроків до покращення життя

ДІМ

1. Створіть свій «Календар по очищенню дому від непотрібних речей», розподіливши по днях наведення порядку в різних домашніх сферах.
День 1: Розбираємо журнали.
День 2: Розбираємо DVD.
День 3. Розбираємо книги.

2. Живіть за мантрою: «Для всього є своє місце і все класти на свої місця». Спробуйте всі 10 днів слідувати наступним 4-м правилами:
1. Якщо ви щось взяли – покладіть це потім на місце.
2. Якщо ви щось відкрили – закрийте це.
3. Якщо ви щось упустили – підійміть це.
4. Якщо ви щось зняли – повісьте це на місце.

3. Пройдіться по домівці і знайдіть 100 речей, які необхідно полагодити або трохи підправити. Наприклад, поміняти лампочку, заклеїти дірку на шпалерах, прикрутити нову розетку і т.д.

ЩАСТЯ

4. Прислухайтесь до поради, яку висловлюють психологи всіх країн і абсолютно різних поглядів – напишіть на листочку від 5 до 10 речей, за які ви вдячні у своєму житті кожен день.

5. Створіть список з 20 невеликих справ, якими вам подобається займатися і переконайтеся, що робите хоча б одну таку справу в день протягом наступних 100 днів. Наприклад: обід на лавочці в парку, гуляти ввечері в парку з собакою, 1:00 малювання аквареллю, пукання в штани в громадському місці і т.д.

6. Ведіть щоденник вашої психологічної балаканини – тобто записуйте ваші думки і почуття, які виникали протягом дня. Наприклад, скільки разів за день ви звинуватили себе в чомусь, наскільки ви критичні до оточуючих, скільки разів за день вам в голову прийшли позитивні думки, маразматичні і т.д.

7. Протягом наступних 100 днів постарайтеся добре посміятися хоча б раз у день.

НАВЧАННЯ І САМОРОЗВИТОК

8. Вибрати складну книгу, яку ви досі так і не зважилися прочитати, але хотіли. Прочитайте її за 100 днів від А до Б.

9. Дізнавайтеся щось нове кожен день. Наприкла: назва квітки, яку ви щодня бачите, столицю далекої країни яку ви колись чули і забули, назва  породи собак, яка вам подобається і т.д. А ввечері можете прокрутити в голові все те нове, що ви дізналися за минулий день, дістати словник і вивчити нове слово.

10. Перестаньте нарікати в наступні 100 днів. Негативні думки призводять до негативних результатів. Кожного разу, коли вам захочеться поскаржитися, постарайтеся зупинити себе, або ж щипніть себе ти дайте собі ляпаса – фізичний контакт ефективний тим, що мозок переключається на відчуття і больові рецептори, забувши про негативні думки.

11. Встановлюйте свій будильник на хвилину раніше кожний наступний день протягом 100 днів. Постарайтеся встати відразу ж після того, як продзвонив будильник, розкрийте вікна, зробіть легку зарядку. Через 100 днів ви будете прокидатися на 1,5 години раніше без особливих зусиль.

12. У наступні 100 днів ведіть «Ранкові сторінки» – простий потік свідомості вранці, який ви будете записувати в спеціальній зошиті. Це має бути першим, що ви будете робити після того, як прокинулися.

13. У наступні 100 днів постарайтеся акцентувати свою увагу на думках, словах і образах того, ким ви бажаєте стати і чого хочете досягти.

ФІНАНСИ

14. Складіть бюджет. Записуйте кожну копійку, яку ви витратите за 100 днів.

15. Пошукайте слушні поради з фінансів в інтернеті і виберіть 10 з них. Постарайтеся слідувати їм протягом наступних 100 днів. Наприклад, похід в магазин з обмеженою кількістю готівки і без кредитної картки, вирішення декількох справ за одну поїздку, щоб заощадити на паливі і т.д.

16. Розплачуйтеся в магазинах тільки паперовими грошима і кладіть в скарбничку монетну здачу після покупок. Через 100 днів порахуйте, скільки ви можете накопичити.

17. Протягом 100 днів не купуйте нічого того, що вам не так вже й необхідно (маються на увазі досить великі покупки). Використовуйте ці гроші для погашення кредиту (якщо він у вас є) або покладіть на депозитний рахунок на пів року.

18. Протягом 100 днів присвятіть хоча б 1 годину в день для пошуку або створення джерела додаткового доходу.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha