Патріотичні статуси

Ідеальні статуси для патріотів - це патріотичні статуси. Наш ресурс "Українські статуси" перш за все - патріотичний ресурс, що існує для патріотів і українців, які люблять свою мову та країну. На сторінках україномовних статусів ви неодмінно знайдете патріотичні статуси, також і націоналістичні статуси для націоналістів України.

Для чого потрібні патріотичні статуси? Тут потрібно розуміти визначення "патріот". А патріот - це той, хто любить свою маму (статуси про маму) і землю, де він народився. У сучасному світі патріотизм розріджується, люди виїзджають на заробітки, користуються закордонними речами споживають чужу культуру і забувають про своє рідне. Патріотичні ж люди навпаки, розвивають власні землі, країни, користуються продуктами власного виробництва і піклуються про культуру свою!

В Україні патріотичні питання особливо гострі, бо усі патріотичні ідеї та захоплення а також українська культура нищиться мейнстрімом із заходу та сходу. Патріотичні статуси розкажуть вам як і де відбуваються культурні заходи, які птріотичні ідеї України, які думки, патріотичні цитати та інші патріотичні статуси і люди живуть в Україні. Українські патріотичні статуси, як і сам ресурс "Українськ статуси", мають на меті популяризувати патріотичний дух серед українців, та популяризувати українську мову і українську культуру в інтернеті. Зробити його більш патріотисним для українців, щоби їхні думки в соціальних мережах і статуси були патріотичними та українськими.

Патріотичні статуси збираються із різних патріотичних джерел. Ви можете скопіювати патріотичні цитати, картинки, статуси і розповсюдити їх у соціальних мережах таких як "Вконтакті", "Фейсбук", "Однокласники". Бо ці мережі не українські, і там бракує патріотичного українського матеріалу, хоча користувачів з України - достатньо.

То ж будьмо патріотами, користуємось лишень патріотичними статусами, українською мовою і давайте розвивати культуру українську в інтернет мережі, бо наша культура - це спадок наших нащадків патріотів своєї, а тепер нашої, України. Патріотичні статуси нам в цьому допоможуть.

Статуси за темою:

Українка у віночку21.02.2016

Українка у віночку

Красива українська дівчина на фоні прапора і у віночку з квітів. Патріотичне фото. Українки найкрасивіші дівчата в світі, правда ж?

Мітки: ,

Голодомор 1932-1933 років29.11.2015

Гололомор - геноцид українців

Голодомор 1932-1933 років – се найсправжнісінький геноцид, який влаштувала більшовицька Росія. Так, це не трагічна випадковість, яку спричинив неврожай, як дехто намагається нас запевнити. Се цілеспрямована політика Сталіна, яка була націлена на знищення українського селянства, придушення української волі та духу. (більше…)

Мітки: , , ,

Псевдо Декомунізація21.11.2015

Декомунізація

Чи можна перейменувати Дніпропетровськ на Дніпропетровськ на честь Дніпра і Святого Петра, Іллічівськ — на Іллічівськ на честь Святого Іллі, а Котовськ — на Котовськ на честь котиків?
Ні. Треба вести чесний діалог щодо минулого. Такі ігри та хитрощі навколо кривавої спадщини тоталітаризму є блюзнірством і наругою над пам’яттю мільйонів його жертв.

Мітки: ,

Політичний вплив28.03.2015

історія

Рік тому можна було спостерігати, як ідейно вмотивоване насильство призводило до політичних трансформацій. Потім, у зв’язку з війною, націоналісти відмовилися від революційної боротьби. Внаслідок цього система демократії і лібералістичної законності знову взяли гору. Націоналісти відправилися на фронт, аби захистити Вітчизну і виграти війну. Проте її неможливо виграти, не маючи політичного впливу. А такий вплив, як показала історія, здобувається лише одним шляхом.

Ігор Загребельний

Мітки: , , ,

Падіння…12.02.2015

Гавкаючий журналіст

Скажений пес загавкав в Мінську,
Мов звір, кидався на людей!?
Всю дурість виявив ординську!
Падіння свого апогей! (більше…)

Мітки:

Про те, як ми збирали милостиню27.10.2014

Про те, як ми збирали милостиню

Стояли ми під супермаркетом. Він сидів в інвалідній колясці і просив собі на їжу. Мовчки, без таблички, просто простягаючи тремтячу руку. Поблизу стояв я і збирав допомогу для бійців Добровольчого Українського Корпусу (ДУК Правий Сектор), які разом з ВСУ утримують донецький аеропорт і підходи до нього. (більше…)

Мітки: , , ,

Про політичну свідомість українців…26.10.2014

Фейспалм

Перелік наших президентів, починаючи з 1991 року, можна сміливо вважати списком хвороб українського суспільства. Звичайно, вони нам дісталися у спадок від хвороботворного закладу під назвою “совок“. Склад Верховної Ради усіх скликань – то розгорнута картка історії українських недуг. (більше…)

Мітки: ,

Про справжню незалежність України25.08.2014

День Незалежності України — головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.
Так пишеться у вікіпедії.

Чи були ми незалежними всі ці 23 роки? Чи могли ми, українці, дійсно самі обирати собі президента, Верховну Раду та інш?… Чи ми просто всі 23 роки були для можновладців лише галочкою у бюлетені, яку можна придбати за гречку, олію та 200 грн?… (більше…)

Мітки: , , , , ,

1 2 3 4 5 6 14
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha