Статуси за темою:

Брехня та вигадки СРСР

Друга Світова Війна

1. “Велика Вітчизняна Війна” – брехня, вигадана СРСР для того, щоб не казати про Другу Світову, в якій гинули мільйони Українців.

2. Другу світову війну почали спільно Сталін та Гітлер, за попередньою змовою. Секретний протокол (“пакт Молотова-Ріббентропа”) припускав напад СРСР і Німеччини на мирні країни Європи і розподіл сфер впливу. І цей план був реалізований.

3 Якби не “золотий вересень” 39-го – НЕ БУЛО б 22 червня 1941 ! Розірвавши Польщу разом з Гітлером, Сталін сам пустив біснуватого фюрера до себе на кордон.

4. Коли вам брешуть про “колабораціонізм” українських націоналістів – ПАМ’ЯТАЙТЕ головним союзником Гітлера до 1941 року був Рядянський союз! Нафту, зерно, марганцеву руду, фосфати, сотнями тисяч а то й мільйонами тон СРСР поставляв німцям з 1939 по 1941 рік. У той же час успішно співпрацювали між собою НКВС і гестапо!

5. Апофеозом дружби соціалістичних режимів Сталіна та Гітлера став спільний військовий парад у Бресті під командування Кривошеїна і Гудеріана. Вожді СРСР на банкетах виголошували тости за здоров’я “великого фюрера якого любить німецький народ”. До нападу Німеччини СРСР був її кращим другом і посібником у Європі…..можна ще довго перечислювати факти із історії, та суть залишається одна – не святкуйте свята окупантів. Нехай цей день буде днем поваги до тих, хто вижив і пам’яті полеглим. Нехай у цей день буде виявлена турбота до ветеранів війни. Але не можна допускати помпезних парадів та святкувань, проголошення промов під заплямованим брудом і кров’ю прапорами кривавого тирана.

Пам’ятайте про війну. І не дайте себе обдурити тим, хто хоче, щоб ця війна ніколи не закінчилась….

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha