Статуси за темою:

Люби Україну

Україна

Останні події, які відбулися в нашій країні, ще раз довели, що світ відкрив для себе зовсім нових українців. Націю, яка не змогла терпіти того, що творила влада і вперше за 23 роки повстала проти її свавілля. Спочатку це був мирний протест. Та коли так жорстоко 30 листопада розігнали студентів, країна проснулась новою. На вулиці вийшло мільйон людей. Це був перший прояв громадянської свідомості, який дав привід для гордості за свою країну. Це не зупинило владу. Потім були перші смерті на Майдані… І тоді люди зрозуміли, що дороги назад вже не буде. В цьому й полягає сила нашої нації – не опускати голову, а боротися. Боротися до перемоги.

Ця перемога далась нам дорогою ціною: смертю більше сотні безневинних українців. Вони віддали за нашу свободу і рідну Україну саме дороге, що може бути в світі – своє життя. Ми не маємо права це забувати. Небесна сотня ніколи нам цього не пробачить.

В цей важкий час для нашої держави вороги ділять її на Схід і Захід, Південь і Північ. Це штучний поділ, який послаблює країну кожного дня, робить нас слабшими. Тільки разом ми зможемо зробити нашу країну успішною. Треба тільки її любити, плекати, оберігати та захищати як власну сім’ю. Підтримай і ти свою Батьківщину: не дай ворогам розділити нас. Ми одна нація, одна велика сім’я, а наша домівка – вільна, єдина і незалежна Україна.
Люби і бережи її!!!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha