Статуси за темою:

Українці, навіщо ви продаєтесь?!

Вибори в Україні

Все частіше політики від виборів до виборів не з’являються на очі виборцям, а за півроку до волевиявлення вступають в активну роботу, а точніше підкуп виборців. Вручаючи людям пакети з гречкою, встановлюючи за бюджетні гроші дитячі майданчики і вставляючи парочку євровікон в розвалені приміщення соціальної сфери, вони підносять це людям, як манну небесну. Підносять все, що робиться в регіонах за кошти обласних бюджетів, тобто гроші платників податків, як особисті заслуги. Але згадайте відому приказку: «Безкоштовний сир тільки в мишоловці».

Вона, як ніяка інша, влучно підходить до цієї ситуації, адже вручивши вам сьогодні пакет гречки або додавши до пенсії кілька гривень, політик, прийшовши до влади, забере у вас в десять разів більше, ніж дав вчора, і пропаде. Здавалося б, ці прописні істини українці вже не раз відчували на власній шкурі, обпалюючись з кожним разом все сильніше і сильніше! Але ось феномен, від виборів до виборів люди знову і знову продаються за копійчані подачки, а потім починають бідкатися, від чого ж вони так погано живуть.

У мене питання до нашого українського народу! Якщо ви свідомо продаєте свій голос на виборах за гречку, за вбудоване вікно, то чому ви потім скаржитеся, що протягом п’яти наступних років ці народні депутати не звертають на вас ніякої уваги, а вірніше буде сказати, що вони на вас плюють? Чому ви плачете, що вони вас позбавляють пенсії, що вони вас позбавляють зарплати, роботи, що вони мають величезні дачі, будинки, мерседеси, яхти, а у вас немає чим годувати дітей? В такому випадку просто поставте собі питання, навіщо ви продаєтесь?!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha