Статуси за темою:

Українці – не москалі

Мене останнім часом починають дратувати бабки і діди, які “зачепилися” за СРСР, і ніяк не можуть зрозуміти, що його вже немає. Коли вони кажуть, що хочуть помирати в такій “великії” країні як Росія. Можу сказати тільки одне: збирайте речі і їдьте туди. Жити цим бабкам/дідам залишилося недовго, а я, будучи дитиною, хочу жити в Україні, а не в Росії!!!

Коли дід (москаль) говорить, мовляв, “ви не москалі, хлопці” я з полегшенням видихаю і відповідаю “Слава Богу”.

Коли в Росії забороняють концерти Океану Ельзи, росіяни приїжджають до Києва, щоб почути їхні пісні, там навіть вказують що їм слухати! І люди з усім погоджуються. Цим-то ми, українці, і відрізняємося від росіян. Нас щось не влаштовує-ми вийшли і розповіли. Народ не повинен боятися влади-влада повинна бояться народ.

А про розмови “якби не майдан, то нічого б не сталося.” я і чути не хочу! Якби не майдан, то ми так би і залишилися мимовільними рабами, так би й залишився при владі янукович (навіть не можу написати його прізвище з великої літери) і його зграя, хіба це добре?! Не думаю.

А коли мені родичка з Мінська розповідає, що ми йолопи і нічого не знаємо про те, що відбувається в моїй країні-просто доводить до сказу. Я не можу зрозуміти звідки стільки впевненості і знань?! Якщо ви навіть не живете тут!?

Панове, робіть висновки і любите свою країну!

СЛАВА УКРАЇНІ!
Анастасія Чепрак

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha