Статуси за темою:

Яку подію в Україні відзначають 9 травня?

9 травня Ніколи знову

Яку подію в Україні відзначають 9 травня – абсолютно не зрозуміло . У всьому світі чітко закріплені основні дефініції та характеристики тих трагічних подій , які відбувалися на нашій планеті з 1939 до 1945 року. Ці події отримали назву Друга Світова війна. Друга Світова війна розпочалася 1 вересня 1939 й закінчилася 2 вересня 1945 .

Як відомо, в Європі Друга Світова війна закінчилася 8 травня підписанням Німеччиною Акту про беззастережну капітуляцію. Але радянську кагебістську пропаганду все це не влаштовувало, і вона розробила легенду, міф, що Радянський Союз брав участь у Великій Вітчизняній війні, яка почалася 22 червня 1941 року і закінчилася чомусь 9 травня 1945 .

Саме поняття Велика Вітчизняна війна – це маразм. Для кого вона вітчизняна? Для України вона точно не вітчизняна.

На першому етапі це взагалі була імперіалістична війна, коли нацистська німецька імперія напала на інші країни і боролася за те, щоб стати глобальною імперією і досягти світового панування на основі панування над світом однією німецької нації. Україна на той період була колонією в рамках комуністичної Російської імперії. Україна ця імперія захопила, знищивши Українську Народну Республіку. Законна влада в УНР була повалена комуністичними терористичними групами, які прийшли з Харкова. Тому Україна була на початок Другої Світової війни окупованою територією. Отже як ця війна може бути для нас вітчизняною? І що ми можемо відзначати і святкувати 9 травня?

Зміна окупанта – не перемога.

Для України – це звичайна дата в історії, закінчення війни між СССР та Третім рейхом. Ми нічого не отримали цього дня. Чиєсь его було задоволене, але не українців. Україна так і лишалась плацдармом та сировинним придатком, а люди – м’ясом, хохлами. Окупація України продовжувалася й далі, а боротьба за незалежність тривала. В Україні активний спротив тривав до 1947 року, а останній повстанець вийшов з лісуа у 1991 році. 9 травня – це не наша перемога, а перемога одного з наших окупантів. Кожен, хто вважає себе українцем, повинен свідомо відмовитися визнавати цей день святом.

Це не єдина причина, щоб не святкувати 9 травня. Є й інші пояснення:

1. 9 травня треба молитись, а не святкувати.

Святкування 9 травня носить яскравий комуністичний характер – безбожний, антирелігійний та антидуховний. Воно відбувається так, ніби все було чудово, ніяких втрат, так, ніби війна – це просто гра. Гра хворих на егоїзм тиранів, які хотіли помірятися силою. Сталін виграв – і його перемогу святкують, неначе це дитяча радість від перемоги у грі. Комуністи Бога не визнавали, тому й людські життя не цінували. Але ж війна для українців не була грою, це була смерть, смерть і ще раз смерть. Тільки людина, яка не вірить у Бога, може святкувати мільйони смертей та танцювати на кістках тих, хто загинув. 9 травня має стати днем молитви за цих людей. Кожен християнин, хто вірить в Бога, мусить свідомо відмовитися визнавати 9 травня днем перемоги та відмовитись від будь-яких святкувань.

2. 9 травня – свято вірних рабів комунізму.

Українці, у нас з вами своя країна, свої герої,чужого нам не треба. Святкуючи 9 травня, ви визнаєте себе малоросами, ви не шануєте жертв Голодомору, ви не визнаєте ОУН-УПА,ви не визнаєте України.

9 травня – свято комуністів, НКВДистів, всіх радянських людей, які сумують за Сталіним і хочуть у минуле. Це свято вірних рабів комунізму, яким подобалися ті часи, їм подобалося бути поневоленими, подобалося, щоб ними хтось керував, щоб все вирішувала Партія. Подобалось не думати, мовчати й отримувати за це безкоштовну ковбасу та хліб. Вдягаючи 9 травня георгіївську стрічку, надіславши привітання другу, взявши участь у заходах, ми прирівнюємо себе до цих людей і не менше! Кожен, хто вважає себе вільним та відчуває себе патріотом України, має відмовитися визнавати це свято!

3. Всім відомо, що у Німеччині живуть краще. Поставте питання, що нам дало 9 травня? Перемогу над нацизмом? Так, це добре, але це вже історія. Коли ви святкуєте 9 травня, ви лукавите самі перед собою. Ви цінуєте якість німецьких товарів, говорите про рівень їхнього життя та інше. Кожен, хто чесний сам із собою, має визнати, що святкувати перемогу над Німеччиною вже не потрібно, це потрібно пам’ятати і рухатись далі, але в жодному випадку не робити з себе посміховисько для всього цивілізованого світу. Будьте гідними!

4. Ви скажете “дєди ж ваєвалі!” ?

Хто вважає 9 травня днем перемоги тільки через те, що хтось із його знайомих/родичів брав участь у бойових діях чи просто з поваги до тих людей, то погодьтеся, що їм непотрібні гучні демонстрації і паради. Вони не за це воювали, вони воювали за краще майбутнє для своїх дітей, а не за медалі. Якби влада дійсно хотіла вшанувати і подякувати ветеранам, краще б роздала їм гроші на лікування, а не витрачала ці мільярди на нікому не потрібні заходи. Якщо у вас є повага до тих людей (простих вояків, а не НКВДистів), запитайте чого вони насправді хочуть, чи потрібнен їм цей штучний шум. Якщо ви щиро поважаєте людей, які брали участь у бойових діях, не спотворюйте 9 травня клоунадою, відмовтесь від святкування, а допоможіть тим людям конкретними справами.

5. Святкування 9 травня як дня перемоги розпочалося лише з 1965 року, коли вже більшість пройшовших крізь вогонь війни, померло. З кожним роком це свято набувало більшого масштабу. Перемогу святкують ті, хто не хоче думати, не хоче аналізувати, боїться визнати правду і не має сили волі заявити про свою позицію. Не беріть учать у фарсі під назвою “День Побєди” .

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha