Статуси для дівчат

Статуси за темою:

Досягайте вершин, а не нийте!18.10.2014

Для чого задавити запитання тут, люди, якщо реально ти читаєш відповіді,які тебе не влаштовують??? навіть якшо ті відповіді правильні і мають сенс, то всерівно ти так не зробиш, наприклад постійне питання по не взаємне кохання, завжди іде відповідь “знайдеш кращого”, чи ви думаєте – “от зараз я знайду реально круту відповідь і так і зроблю”, моя порада всім, що до однобокої любові, хлопця чи дівчини яку полюбив з першого погляду, любіть душу, яка вам відкривається і довіряє, а не гарну обкладинку, яка дивиться на вас з висоти, вмійте заслужити те, чого ви прагнете, ідіть на поступки, досягайте вершин, а не нийте..

Мітки: ,

Чому закохуєшся в того, кому ти не потрібна?8.09.2014

Буває, що закохуєшся в якогось неправильного. Він зовсім не відповідає твоїм смакам і вподобанням, але тебе до нього шалено тягне якась магічна сила. А пізніше розумієш, що закохалась і не розумієш чому. Дивишся на нього і свідомо розумієш, що він тобі не пара, бо він дурень, що сам не знає, як летить його життя, але нічого з собою не можеш зробити, бо він є щонайдорожчим. Ти відчуваєш, як твоє життя, спокійне, домашнє, злагоджене, летить у прірву і ти нічого не можеш зробити. Ти все прощаєш, хоча навіть невпевнена чи потрібна ти йому. Йдеш заради нього на вчинки, яких не бажаєш, а він заради тебе навіть не може вечір провести вдома. І так завжди, кладеш своє життя на тарілочці перед тим, кому воно не потрібне…

Ілона Козакевич, «Книга моєї душі»

Мітки: , ,

Жінка26.08.2014

Не обов’язково людина, яка виростила дитину, побудувала будинок, посадила дерево – справжній чоловік. Дуже часто – це звичайна жінка.

Жінка з дітьми

Мітки: ,

Треба вміти йти28.06.2014

Треба вміти йти. Після першого “Вибач, я тебе не люблю”. Після першого “ну так вийшло”. Після першого “ти мені не потрібна”…
Треба вміти йти. Коли вперше сидиш цілу ніч, тримаючи в руках телефон і сподіваючись, що він позвонить. Коли вперше нема відповіді на смс чи повідомлення. Коли вперше чуєш в його голосі злість.
Треба вміти йти. Просто відпустити, викинути з голови, з життя, з серця… Підняти голову, і не обертаючись піти… Назавжди….

Мітки: , , ,

Я хочу бути смачною18.06.2014

ягоди

Я хочу бути смачною.
Не надто солодкою, і не надмірно гіркою. Щоб, куштуючи, не випльовували, але й не заковтували цілком, гублячи смак. Щоб не доводилось запивати чаєм, або навіть чимось міцнішим.

Багато ви бачили смачних людей? У таких що не слово – то стигла ягода, а після розмови хочеться казати – “було надзвичайно соковито”. Такі люди мають теплі серця.

Бо тільки в теплих серцях достигають смачні думки.

© Кароліна Бундаш

Мітки: ,

Слова підтримки від сестри13.06.2014

Слова підтримки від сестри, коли розбите серце

Маленька моя, не варто думати про розбите серце, не варто жити минулим. Час іде. Ми всі змінюємося, змінюєшся і ти. У тебе буде ще так багато лицарів твого серця! Ще так багато хлопців ти вразиш своєю красою, своєю незвичайністю! (більше…)

Мітки: , , , , , ,

Дивний світ9.06.2014

Я ніколи не розуміла цей світ….він такий дивний….тут сміяться тобі в очі, а за спиною говорять чорт знає, що…. тут кажуть, що люблять, а самі зраджують….. саме тут за посмішкою може скриватись більше болю, ніж за сльозами…тут тобі говорять, що ти потрібен, та самі навіть не слухають того, що ти говориш……тут навіть нема кому довіряти…тут приказка “краще гірка правда, ніж солодка брехня” вже давно не діє…тому, що ця “гірка правда” настільки гірка, що від неї можна померти….напевно, я так і не зрозумію цього світу… він такий дивний….

Мітки:

Статуси для подружки9.06.2014

Дорогенька моя, не сумуй 🙂 читай це і посміхайся 🙂 ти наше чудо якому доказуй, товчи, благай, а ти розвертаєшся і робиш все по-своєму. Ти особлива і неперевершена , а для рідних найкраща) було у нас багато всього.. і сварок, і підтримки, якогось не розуміння, але з ким не буває) в нас набагато більше яскравих моментів) якщо ми після цього навчального року підем різними шляхами я впевнена що ми залишимося кращими подругами) адже ми стільки всього знаємо одна про одну… я стільки всього ще можу тобі написать, але скажу просто найголовніше :
Посміхайся частіше 🙂 люблю тебе, подружко)) не смій сумувати)

Мітки:

Помилялась? Дурепа..9.06.2014

Ти ніколи не зачиняв двері. Я ж кричала тобі,що буде протяг наших тіл. Помремо/забудемось/зникнемо. Протягнуло таки. Я більше не пам*ятаю твоїх рук. Не згадую твоїх слів. Палю іноді виходячи на балкон під пісні Pink Floyd. Чому ти так робив? Не забула. Важко. Ти йшов так стримано, що це навіть дратувало мого кота. Не обертаючись, не ридаючи як я, не затримався надовго. Твій слід від лоферів залишився не тільки на килимку, але й на душі.Ти розірвав її, залатав, потім знову. Все по кругу. Хто придумував нас? Хто придумав твою холодну впевненість? Я не сумую навіть. Я тільки б*ю об стіни лікті. Я тільки не дивлюсь на сонце. Тільки втрачаю свідомість. Ні, не сумую. І не боляче зовсім. “Все добре” знають всі знайомі, друзі, то як може бути боляче? Ти пам*ятаєш обіцяв не залишати мене? Обіцяв. Я не вірю. Більше нікому. Відвертість як оголоений дріт – мене вбило. Я ненавиджу твої фісташкові очі. “Я не пам*ятаю їх колір” сказала сьогодні подрузі. Збрехала. Я тепер постійно брешу.

Я просила не зачиняти двері. Зачинив. Все одно проятгнуло 
Помилялась? Дурепа…

Мітки: , , , , ,

1 2 3 4 5 6 9
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha