Статуси про дітей

Статуси за темою:

Посміхніться дітям11.02.2015

Дитинство

Дитинство – це той рай, звідки ми всі вийшли і куди прагнемо потрапити хоч на мить все життя. Це найпрекрасніша, найщасливіша пора в житті кожної людини! Саме в дитинстві ми дивимося на світ відкрито і радісно, пізнаємо, осягаємо всю його красу. Тільки в дитинстві ми радіємо найменшою перемоги, найдрібнішим відкриттям. І перш, ніж сумувати і плакати, хандрити і скаржитися… погляньте на дітей! Посміхніться їм!!!

Мітки: ,

Діти- наше майбутнє!10.10.2014

Я мрію про те, щоб кожна дитина знала Духовний гімн України. Духовність має в собі таку складову, як патріотизм, тому необхідно формувати новий генофонд нації- сильних духом і вірних синів і дочок України. Діти- наше майбутнє!

Боже великий, єдиний, нам Україну храни

Мітки: , ,

Ніжність і добро29.08.2013

Ці два малюка ніколи не зустрічались. Вони просто вирішили обійнятись серед термінала аеропорту, наче вони давно не бачились.
Нашому світу бракує ніжності і добра…

Діти

Мітки: , ,

Українець19.03.2013

Маленький українець

– Хто ти, хлопчику маленький?
– Українець молоденький.
У якій живеш країні?
– В незалежній Україні!!!

Мітки:

Дитячі влучні фрази24.02.2013

сталін

Діти часом несвідомо говорять видатні речі. Пригадую: рік тому ми з Олесем гуляли біля Казбецького ринку. Уздрівши пам’ятник деспота, він запитав мене:
– Тату, хто це? (більше…)

Мітки:

Коли були дітьми7.01.2013

коли були дітьми було просто і весело дітям

Але ж колись дійсно жили. Коли були дітьми. Вірили в казки. Ні в чому не сумнівалися. Могли заявити про себе на весь світ. Але поступово їх зачарували і перетворили на біороботів. Живіть і грайтеся як діти. Згадайте, як говорив Ісус Христос: (більше…)

Мітки:

Мама і діти30.11.2012

Будь-яка мати задавалася питанням: «Як же я можу любити ще одну дитину так само сильно, раз перша вже займає всетмоє серце?». Коли народжується друга, розумієш, що просто серце стає більше.

Жіноче щастя

Мітки: ,

1 2 3
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha