Статуси про друзів

Статуси за темою:

Чому “друзі” в інтернеті – не друзі, і їх потрібно замінити на справжніх?22.06.2014

Вчені називають це «тестом з оголеною фотографією», і суть цього тесту ось у чому: припустимо, є якась фотографія, що зображує як ви оголені робите щось непристойне, що могло б зганьбити вас і всю вашу сім’ю на багато поколінь: наприклад, зоофілія. Запитайте себе, скільком людям, яких ви знаєте, ви б змогли довірити цю фотографію? Якщо ви такий же як і всі ми, то, напевно, таких людей у ​​вас максимум двоє. Ще більш гнітюче те, що за результатами досліджень, практично у кожного четвертого немає нікого, кому б він міг довірити таку оголену фотографію. Середня кількість наших близьких друзів, яких ми називаємо, стрімко скорочується, і особливо сильно воно скоротилося за останні 20 років.

Чому друзі в інтернеті - не друзі, і їх потрібно замінити на справжніх?

Мітки: , ,

Статуси для подружки9.06.2014

Дорогенька моя, не сумуй 🙂 читай це і посміхайся 🙂 ти наше чудо якому доказуй, товчи, благай, а ти розвертаєшся і робиш все по-своєму. Ти особлива і неперевершена , а для рідних найкраща) було у нас багато всього.. і сварок, і підтримки, якогось не розуміння, але з ким не буває) в нас набагато більше яскравих моментів) якщо ми після цього навчального року підем різними шляхами я впевнена що ми залишимося кращими подругами) адже ми стільки всього знаємо одна про одну… я стільки всього ще можу тобі написать, але скажу просто найголовніше :
Посміхайся частіше 🙂 люблю тебе, подружко)) не смій сумувати)

Мітки:

Друзі для щастя10.09.2013

Згідно суфійської філософії, одним з неодмінних умов щастя є можливість сидіти поруч з друзями або людьми, яких ти любиш. Потрібно просто сидіти і нічого не робити, нічого не говорити. Дивитися один на одного або навіть не дивитися. Захват приходить від того, що ти оточений людьми, з якими тобі добре. Більше не потрібно чимось займати себе, наповнювати простір звуками. Досить мовчки відчувати присутність друзів.

Друзі поруч

Мітки: ,

Стара дружба23.08.2013

Ніщо не замінює старої дружби. Роки не додають друзів, вони їх забирають, розводять по різних дорогах, час випробовує дружбу на розрив, на втому, на вірність. Рідшає коло друзів, але немає нічого дорожче тих, що залишаються….

старі друзі

Мітки: , ,

Хто такий справжній друг?29.07.2013

Хто такий справжній друг? Напевно це той, який буде завжди з тобою. Незважаючи на твої психи, зриви. Справжній друг вислухає тебе в 3 годині ночі, він не буде злитися, бо кожне твоє слово для нього дуже важливе. Коли тобі дуже погано він не скаже “ну ти тримайся там”, а почне всякими способами піднімати тобі настрій. Справжній друг буде критикувати. Коли у тебе будуть серйозні проблеми – справжній друг не втече, він буде з тобою до кінця. Кого ти зараз згадав? Ось і дорожи цією людиною і ніколи не відпускай.

Мітки: ,

Дорогі мої друзі3.06.2013

Дорогі мої друзі

Дорогі мої друзі! Я хочу вам подякувати за все добре, що ви для мене робите! Ви – найкращі, з вами цікаво та є про що поговорити! Дякую Вам за чудові записи на стіні, за всі лайки, повідомлення, привітання та побажання! Я це особливо ціную та щиро вас поважаю, люблю! Дякую і за те, що ви, як і я – Гламберти, а отже, ми – майже родина!
Ви – супер!

Мітки:

1 2 3
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha