Статуси про кохання

Це те чим марили найгеніальніші поети золотої епохи, це те що завжди описують, в чому признаються хлопці та дівчата, це те, що ніколи не можна передати у словах і цитатах, бо це почуття - кохання.

Саме тому статуси про кохання - окремий розділ сайту "Українські статуси". Вам, українцям, особливо приємно буде читати статуси про кохання українською мовою. Дівчатам освідчення в коханні від хлопців, а хлопцям признання в коханні від дівчат. І у цій справі, сучасний світ не стоїть на місці, зараз вірші про кохання, а також признання у коханні в прозі молоді люди прагнуть зробити через статуси про кохання. В соціальних мережах таких як в контакті та фейсбук чи однокласники. Кохання - в інтернеті не новина, багато історій про кохання розпочалися з сітки спільнот однодумців. Колись це були довгі розмови у чатах та ICQ (аська), зараз це статуси про кохання вк. Адже тільки влучні, найкращі статуси про кохання - це те, що підкорить серце користувачів сучасних мереж вконтакті чи фейсбук.

Слідкуйте за оновленням статусів про кохання, і ви завжди встигнете отримати нові статуси про кохання. Ваша друга половинка буде зачарована від вашого признання в коханні за допомогою красивих, цікавих статусів про кохання. Гляньте також і на старі статуси, бо в архіві статусів може завалятися, запилитися щось дорогоцінне, якась картинка про кохання, яка найкраще підійде для вашого освідчення в коханні.

Нагадаємо, що статуси про кохання українською мовою - така ж рідкість, як мед в серці. "Українські статуси" стараються зібрати як найбільший архів, де будуть зібрані лише найкращі статуси про кохання і лише українською мовою. Зараз у нас ви знайдете вірші про кохання, прозу про кохання, картинки про кохання, листівки про кохання. Всі ці статуси допоможуть вам признатися чи освідчитися в коханні своїй коханій половинці. Памя'ятайте, що найкращий ефект від статусів про кохання - це коли поєднати декілька різних статусів, а ще краще коли їх дарувати коханій людині щодня!

Українці, статуси про кохання українською мовою - це найкращий подарунок українцям та патріотам. Бо лише українець може розвивати українське, і лише українське - розвиває українця! А почуття кохання потребує постійного розвитку. Не забувайте про це і про наші українські статуси про кохання теж ;)

Статуси за темою:

Історія кохання30.04.2016

Можливо, колись я напишу щось довше за пост у фейсбуку про ці от побачення з власним чоловіком. А, може, нічого не напишу. Хоча забуду навряд чи. Ці повторення повторень; він сідає на рейсовий до Попасної, я – до Слов’янська. Одночасно роз’їжджаємося в різні боки, щоб зустрітися наступного разу там-і-тоді-не-знаю-коли. (більше…)

Мітки:

Давай просто будемо20.11.2015

Обнімаються

Давай просто будемо… Не потрібно обіцянок… Не потрібно очікувати неможливого…  Ти будеш у мене, а я – у тебе.
Давай просто будемо одне в одного… Мовчки… Тихо… І по-справжньому…

Мітки: ,

Більше, ніж переспати14.02.2015

Поцілунок

– Що у вас було?
– Нічого. Він просто заплів мені косу, всю накривав мені ноги ще однією ковдрою, вранці налив теплий чай і поцікавився в машині чи не мерзнуть у мене руки.
– І це ти називаєш «нічого»? По-моєму, це сильніше, ніж переспати.

Мітки: ,

Пробач за те, що не люблю12.11.2014

– Пробач мене… – За що?
– За те, що завдаю біль… – Прощаю.
– За те, що зраджував… – Прощаю.
– За те, що брехав… – Прощаю.
– За те, що був з іншими, забуваючи про тебе… – Прощаю.
– За те, що залишав одну…
– Прощаю … і ти прости мене…
– Тебе? За що? – За те, що більше не люблю

Мітки: ,

Закохуєшся ще сильніше20.10.2014

Не знаю чому ,але думаєш ну все пройшло, почуття пройшли симпатія, але от сюрприз бачиш цю людину вона тільки подивилась на тебе,і тебе знову накриває ця хвиля… і почуття стають ще сильніші і ти нічого з цим зробити не можеш, просто знов поринаєш в це відчуття знову…. знов закохуєшся і ще сильніше.

Мітки:

Треба вміти йти28.06.2014

Треба вміти йти. Після першого “Вибач, я тебе не люблю”. Після першого “ну так вийшло”. Після першого “ти мені не потрібна”…
Треба вміти йти. Коли вперше сидиш цілу ніч, тримаючи в руках телефон і сподіваючись, що він позвонить. Коли вперше нема відповіді на смс чи повідомлення. Коли вперше чуєш в його голосі злість.
Треба вміти йти. Просто відпустити, викинути з голови, з життя, з серця… Підняти голову, і не обертаючись піти… Назавжди….

Мітки: , , ,

Мене більше нема…24.06.2014

якщо тебе любить 100 людей, то серед них є я;
якщо тебе любить 10 людей, то серед них є я;
якщо тебе любить 1 людина,то це я;
якщо тебе любить 0 людей,то мене більше нема….

Клоун на рейсах

Мітки: , , , ,

Його вже не виробляють17.06.2014

Дівчина з голою спиною

І всюди на його шляху траплялись дівчата у відвертому одязі, які тільки й робили, що пропонували йому французької втіхи, індійської втіхи, шведської втіхи.

А от кохання не пропонував ніхто.
Кохання – як шампунь “Кря-кря”.
Його вже не виробляють

Мітки: ,

Роль батьків в сім’ї15.06.2014

Роль одного з батьків нашої статі полягає в тому, щоб навчити нас любити – любити себе і давати любов. Протилежної статі – повинен навчити дозволяти любити себе і приймати любов.
Ліз Бурбо

Роль батьків в сім'ї

Мітки: , , ,

1 2 3 4 5 6 11
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha