Статуси про маму

Мама - людина життя кожного. А для українців мама - це святе. Статуси українською мовою про маму відображають усі можливі теплі думки та слова для мами, які лише можуть сказати для мами її діти.

Але статуси про маму публікують не лише діти, статуси про маму українською мовою особливо люблять дорослі українці. Бо лише вони відчувають весь трепет і ніжність материнської любові, частина з них самі уже побували у ролі мами.

Чому статуси про маму такі важливі? Все тому, що сучасність приходить навіть до батьків і майже кожного мама зараз уже є у контакті чи фейсбуці, найбільш вірогідно в - однокласниках. Коли ви знаходите статуси про маму та відправляєте собі для соцмереж, ці статуси може прочитати ваша мама! Щонайменше - це приємно та зворушливо і статус про маму українською мовою буде сприйнятий як знак уваги, та теплі слова про маму, нагадають їй про те, що в неї є хороший син чи донька, що її любить!

Статуси про маму і для мами можуть мати різну форму. Це і вірші про маму і цитати про маму, влучні фрази про маму, українські дитячі вислови про маму і обов'язково - чудові картинки про маму українською мовою. Український народ завжди по-особливому ставився до мами. "Українські статуси" теж з повагою та пошаною береже українські традиції і статуси про маму - подає, як продовження нашого рідного культурного шляху, але в інтернеті.

Не забувайте привітати свою маму, можливо знайшовши вітанні для мами там де ми приготували вам статуси про маму, з днем матері. Привітати з днем матері усіх мам потрібно у другу неділю травня.

Привітайте маму з днем матері українською мовою. Їй це буде приємно. Статуси про маму - гарантують!

Статуси за темою:

Вірш про маму і вишитий рушник17.10.2015

Вишитий рушник

Для мами вишию рушник:
Вечірнє небо, мов ожину.
На рушнику почую тім
Журливу пісню журавлину.
На нім цвіте барвінку цвіт, (більше…)

Мітки:

Любіть Маму, поки вона сміється13.08.2014

Любіть Маму, поки вона сміється … І теплотою горять її очі … І голос її на ваші душі ллється … Святою водою, чистою як сльоза … Любіть Маму адже вона одна на світі … Хто любить Вас і безупинно чекає … Вона завжди з усмішкою доброю зустріне … Вона одна пробачить Вас і зрозуміє…

Любіть Маму, поки вона сміється

Мітки:

вірш про маму10.03.2013

Часто ми про маму забуваєм,
Думаємо жити ми завжди,
Все кудись мчимось, не помічаєм
Маминих морщин і сивини.
(більше…)

Мітки:

Мамі9.02.2013

Руки

А в повітрі весна розсипає травневі щедроти,
І запахло нектаром нестримно-палкого бузку.
Щиро вдячна я Богу за Тво́ї щоденні турботи.
Саме Ти мене вчила безмежно любити весну. (більше…)

Мітки:

Чому мама сварить13.12.2012

Мама не сварить – вона звертає увагу на важливі речі!

Левеня і його мама

Мітки:

Ніколи не злися на маму9.12.2012

Ніколи не злися на маму. Не говори слова, що можуть розбити її любляче серце. У тебе мама тільки одна, зроби її щасливою, вона дала тобі життя…

Статуси про маму

Мітки:

Бережіть своїх мам9.12.2012

Бережіть своїх мам… Не ображайте їх, не сваріться. Адже в житті мама найдорожча і близька людина… Вона завжди підтримає… і завжди буде з вами… Любіть їх) * і не забувайте )

Мама з дочкою

Мітки:

Мама і діти30.11.2012

Будь-яка мати задавалася питанням: «Як же я можу любити ще одну дитину так само сильно, раз перша вже займає всетмоє серце?». Коли народжується друга, розумієш, що просто серце стає більше.

Жіноче щастя

Мітки: ,

Мамо, вибач24.10.2012

Я не ідеальний син, і любов не заслужив, мама вибач за всю ту біль, що я заподіяв.

Син просить пробачення у мами

 

Мітки:

1 2
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha