Статуси за темою:

Новорічні мандарини (фото)

фото мандарин, для Нового Року

Неможливо уявити собі Новий Рік, без традиційного уже для нього фрукту – мандарин. Ці оранжеві соковиті маленькі сфери настільки вжилися у образ щасливого нового року, що його святкування без них не обходиться ніяк. Більше того, поява самих мандарин, уже навіює новорічний настрій для дітей і дорослих в тому числі!!!

Мандаринки на новий рік

Не обходиться свято Нового Року і без мандарин у соціальних мережах. Фото мандаринок публікують, у свої статуси і дівчата і хлопці. Це не коштує їм нічого, але новорічний настрій піднімає усім друзям 🙂

Новорінчний подарунок мандарини

Майже усі картинки для нового року, містять фото мандарин. Ці свіжі і соковиті мішечки з вітамінами, не залишають байдужими, ні фотографів, що роблять новорічні фотографії, ні людей, які їх оцінюють. А найкращою оцінкою фото роботи – це оновлення нею своєї аватарки в контакті, або ж репост фотостатуса на стіну. Уявіть собі, про мандарини знімають навіть відео та фільми!

Почищені мандаринки

Скоро, до нас прийде Новий Рік 2016! Спішіть забрати собі на стінку фото мандарин. Нехай новорічний настрій уже з’являється навколо вас. Пам’ятайте, що будь-який подарунок, найкраще підкріпить добра сітка мандарин 🙂 А найкращий статус – фото з ними.

Фото манддарин під новий рік

Багато, дуже багато мандаринок! Хтось їх купляє оптом, щоб ціна була менша, а хтось їх їсть без зупинок. Хоч це і не дуже корисно, але ж раз в рів можна? Тим більш, що фото де ціла купа мандарин, виглядають краще 🙂

Багато мандарин, майже оптом, фото

Тож збирайте цілий комплекс цих фруктів, їхній колір не залишить вас у смутку, а наш сайт дарує маленький вклад у ваш веселий новий рік у вигляді картинок. Прийміть його, як подарунок!

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha