Статуси за темою:

Що подарувати на Новий рік-2013

Що подарувати на Новий рік-2013

Загальні поради – що подарувати на Новий рік-2013

Головне правило для передноворічного подарункового шопінгу звучить так: «Не кидайте гроші на вітер!». Господиня 2013 року Змія – істота дуже економна. Порожнє розбазарювання коштів, так само як і бажання шиканути, не припаде їй до душі. Всі інші правила так чи інакше продовжують цю просту думку.

Ніяких спонтанних покупок – Змія ненавидить спонтанність і невміння тримати себе в руках. Щоб не піддаватися спокусі купити в подарунок на новий рік першу-ліпшу (чи гіршу) дрібничку в яскравій упаковці, вирушайте до магазину хоча б із зразковим списком того, що і кому хотіли б подарувати.

Правело подарунку на Новий рік 2013 – геть даремні новорічні сувеніри, призначення яких – збирати пилюку на антресолях! Змія – дуже практична істота і на її думку будь-яка річ повинна бути так чи інакше корисною в господарстві.
Так що звичні статуетки дідів морозів і м’які іграшки в подарунок на 2013 рік не підійдуть. Хіба що подітну статуетку ви подаруєте тому, хто їх колекціонує, а іграшку – дитині, яка з нею буде грати.

Будь-який ваш подарунок на 2013 рік, щоб сподобатися Змії, просто зобов’язаний мати практичне значення, навіть найдрібніше! Нехай це буде не просто фігурка сніговика, але одночасно це – свічка, яку можна використати в якості світла коли прийде кінець світу. Або – красива новорічна кульку, якою можна прикрасити новорічну ялинку.

Чудова ідея на Новий 2013 рік – зробити подарунок, як полегшує або раціоналізує домашню роботу і побут, наприклад чи пральна машинка, чи мийний засіб :).
Будь що функціональне з побутової техніка сподобається Змії! Ну а для тих, хто хоче здивувати своїх близьких оригінальним подарунком, є великий асортимент незвичайної, але дуже корисною техніки – такий як робот-пилосмок, мультиварка або, приміром, робот для прибирання крихт зі столу.

Дуже добре на 2013 рік зробити подарунок, пов’язаний з улюбленим хобі людини або навіть з його роботою. Зазвичай в Новий рік про роботу не прийнято згадувати, але 2013 рік – рік практичної, цілеспрямованої Змії, це саме той випадок, коли діловий подарунок виявиться дуже до речі. Він буде ніби натякати, що ви бажаєте людині досягти кар’єрних висот, а значить, процвітання і благополуччя.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha