Статуси за темою:

Відпочити від життя

Вирій життя

Ті з нас, хто понад усе прагнуть контролювати усіх і все довкола, добре знають це жахливе відчуття, що з’являється, коли щось йде не так. Навіть якщо проблеми виникають не з нашої вини, навіть якщо вони, здавалося б, дріб’язкові. Ця злість, немов вогонь, пече нас зсередини. І хоча ми й розуміємо, що не все можна передбачити, продумати та виконати ідеально, все ж, коли з рук вислизають “ниточки контролю”, ми почуваємось якось невпевнено. Та, можливо, варто все-таки піддатись течії? Ненадовго. Спробувати імпровізацію? Дозволити собі розслабитись і просто насолоджуватись тим, що діється навколо вас? Для того, щоб така “зміна амплуа” минула якомога менш “болісно”, пропоную прислухатись до кількох маленьких порад.

Приділіть час собі самому

Розумію, нелегко закрити двері до навколишнього світу. Ще важче перебороти жагуче бажання визирнути, щоб перевірити, чи все там в порядку без вас. Але повірте, це треба зробити. Дайте час іншим, дайте час собі: аби заспокоїтись, відпочити, подумати, помріяти… Може, ви давно плануєте подивитись якийсь чудовий фільм? Або нарешті взятись за книгу, яка припадає пилом ось вже кілька місяців? Чи приготувати щось незвичне? А, можливо, з’їздити кудись? Чи відвідати виставку? Будь-що! Згадайте, чого вам найбільше хочеться – і вперед! Дайте собі можливість втілити те, про що мрієте! Думаю, ви на це заслуговуєте.

Дозвольте іншим людям допомогти вам

Так, існують ті, хто з радістю погодиться розділити з вами частину справ: забрати дитину з садочку, купити продукти на вечерю, обрати подарунки на свято тощо. Таким елемантарним вчинком ми здатні показати іншим, що довіряємо їм, віримо у них та потребуємо їх. Зізнайтесь-бо, прагнення контролювати переповнює нас ще й тому, що ми хочемо завжди бути у центрі уваги, потребуємо похвали та вдячності. Але замисліться на хвилинку й про інших людей: їм також хочеться відчути себе необхідними. Дайте їм шанс.

Забудьте про стрес, хвилювання та безсонні ночі

Скільки разів ви не могли заснути через те, що раз за разом “прокручували” в голові ті події, вчинки, слова, які все зіпсували? Скільки разів ви не могли заснути через надокучливі думки чи планування майбутніх кроків? Невже не краще просто “відпустити” ситуацію, “подумати про це завтра”, як любила говорити одна відома телегероїня? Що сталось, те сталось. Якщо захочете, зможете виправити це згодом, але наразі краще вдихнути глибше та спробувати трохи поспати…

Життя – непередбачувана річ, тому у нас є хіба що два виходи: або взяти його в свої руки, чітко дотримуючись завчасно розробленого плану та не дозволяти ні собі, ні іншим відступати від нього, або ж дозволити собі вдихнути на повні груди і поринути у круговерть цікавих ситуацій, нових емоцій та несподіваних поворотів. Обирати вам!

© Софія Пилипчук

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha