Статуси за темою:

Здається, я не живу

Здається, я не живу

Здавалося б, коли тобі двадцять років, ти маєш бути неймовірно щасливим. Ти молодий, повний можливостей, для тебе відкритий весь світ. Саме зараз тобі надано всі розкоші життя! Тобі залишається їх прийняти. Ти просто маєш зрозуміти, куди тобі податися й що робити. Тобі дано все й залишається лиш одне. Здається, так просто: все проти одного. Й якщо ти не справишся з одним, то й не отримаєш нічого.

Для того щоб вибрати, потрібно зрозуміти, для чого ти це вибираєш. Важко думати про майбутнє, коли відчуваєш, що помираєш. Ні, ти не смертельно хворий, у тебе гарне самопочуття й присутні всі кінцівки, але у тобі немає життя.
У свої двадцять ти не відчуваєш життя. З тебе у певний момент воно вийшло. Ти просто існуєш. Ти відчуваєш смерть, хоча маєш відчувати протилежне.

У певний момент розумієш, що зовсім не хочеш знаходитись там, де ти є. У тебе взагалі пропадає бажання спілкуватися з людьми, навіть найближчими. Ти не хочеш, щоб вони були коло тебе, говорили з тобою, бачили тебе. Ти ненавидиш світ… Ти більше не живеш.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha