Сумні статуси

Статуси за темою:

Мене більше нема…24.06.2014

якщо тебе любить 100 людей, то серед них є я;
якщо тебе любить 10 людей, то серед них є я;
якщо тебе любить 1 людина,то це я;
якщо тебе любить 0 людей,то мене більше нема….

Клоун на рейсах

Мітки: , , , ,

Він покористувався тобою, пограв і послав!12.05.2014

Я все розумію: любов і все таке … Але, дівчатка, схаменіться! Який “єдиний”? Який “назавжди”? Тобі 15-18 років! Живи! Досить слухати сумну музику і мріяти, що коли небудь він приповзе! Та не приповзе! Йому наплювати! Він покористувався тобою, пограв і послав! А ти вся така бідна і нещасна, просто знайшла черговий привід постраждати! Усім нам потрібні такі хлопці, за якими ми будемо сходити з розуму … (більше…)

Мітки: , , , ,

Деякі речі трапляються всього раз у житті16.08.2013

Рано чи пізно настає момент, коли ваші шляхи розходяться. Кожен вибирає свою дорогу, думаючи, що колись вони знову зійдуться. Але з часом вони стають все далі. Спочатку ти вважаєш це нормальним: «ви ж створені один для одного; адже рано чи пізно все повернеться». Однак, цього не відбувається. Замість цього настає зима. І ти раптом розумієш, що все скінчено. Раз і назавжди. І в цей момент, ти розумієш, що деякі речі трапляються всього раз у житті. І не важливо, як сильно ти будеш намагатися відчути це знову. Ти більше ніколи не піднімешся на три метри над рівнем неба.

Дівчи на і хлопець

Мітки: , ,

Цінуйте близьких25.06.2013

сумна історія кохання

Хлопець щоночі перед сном писав своїй коханій дівчині повідомлення: Я ТЕБЕ КОХАЮ! В одну ніч їй приходить SMS: але вона промовила “Блін втомилася вже читати кожну ніч одне і теж” і лягла спати так і не прочитавши цю SMS. На ранок дзвонить мати хлопця і каже: “Він загинув …” дівчина кидається, бере телефон і відкриває SMS: Рідна … я поблизу твого будинку .. потрапив в аварію .. важко, важко дихати … здається .. я вмираю … останнє моє бажання побачити тебе прошу … прийди …
ЦІНУЙТЕ БЛИЗЬКИХ!

Мітки: , , ,

Коли тебе кидають8.06.2013

Кинута… Коротке дурне слово. Можна тисячу разів читати про це в книгах, тисячу разів думати, що не знайти сюжету банальнішого за цей. Це так… Але лише до тих пір, поки не кинуть тебе. А тоді можна до нескінченності говорити про банальність тьмяного дзеркала, звідки безглуздо дивляться на тебе порожні згаслі очі.

Сумний статус про кохання кинули

Мітки: ,

Смуток на душі7.06.2013

Коли смуток заволодіває нашою душею, вона фарбує світ в сірі тони, життя перетворює в череду будніх днів, змушує мерзнути від внутрішнього холоду, і найголовніше – позбавляє дороговказної зірки…

Смуток на душі

Мітки:

Померла лише раз4.06.2013

Коли мені сказали, що вона любить мене, я відповів, що люблю її більше за життя. Коли мені сказали, що вона любить іншого, я сказав, що не тримаю її. Коли мені сказали, що вона вийшла заміж за іншого, я сказав: нехай буде щаслива. Потім мені сказали, що у неї народився син і вона назвала його моїм ім’ям. я сказав: дай Бог йому здоров’я, нехай росте щасливим. Але одного разу мені сказали, що вона померла. і тоді я відповів: везе ж їй. я кожен день вмирав, а вона померла лише раз.

Він: Померла лише раз

Мітки: ,

Бажання жити не дорівнює можливостям3.06.2013

Вогняні емоції в статусах

Яка, курва, невзаїмна любов? Які душевні крізіси на порожньому місці? Чого ви шукаєте проблеми там, де їх немає?!!! Тут, курва, карабкаєшся з останніх сил, отак і нафіг нікому не треба, окрiм батьків. Відразу дізнаєшся хто справжні друзі; хто любить а не трахає; ціниш життя, і знаєш шо таке страх. Бажання жити не дорівнює можливостям.

Мітки: , , ,

Ніщо не вічне3.06.2013

Напевно, зараз саме той час, коли хочеться розповісти все, що накипіло. Ось скільки вам років 14 – 18? А скільки ран у вашому серці. Скільки фальшивих друзів попадалося вам на шляху. Скільки недомовлених слів, нездійснених мрій, і скільки “кохання“, від якого хочеться блювати. Скільки позаду різної гидоти. (більше…)

Мітки: , , , ,

1 2 3 4 5
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha