Ситуація в Україні

Статуси за темою:

Курс валют16.12.2014

З приводу курсу валют все просто. Наші банки переповнені рублем, відповідно падаючи, він тягне за собою гривню.
Причина накопичення непотрібної валюти – торгівля з Росією. Наші олігархи – не є бізнесменами західного зразка. Більшість з них навіть вищої освіти не мають. В кризових умовах, вони намагаються шукати схеми за старими зразками веденя бізнесу. Наприклад (більше…)

Мітки: ,

“Режим тиші” або “троянський кінь” в АТО14.12.2014

Режим тиші або троянський кінь в АТО

Чергове припинення вогню на Донбасі, ініційоване президентом, вкотре показало свою безглуздість. Складається враження, що Порошенко так перевіряє, чи вірні йому наші воїни і чи готові померти “тихо”, без жодної кулі у відповідь ворогу. Але якою ціною… (більше…)

Мітки: , ,

Пару слів про вибори на фронті24.10.2014

Ні одна москальська шваль не зможе нас звідси викурити, ми будемо тут поки їх всіх не переб’ємо

Дуже похолодало, гріємось – ніхто не мерзне)

Пару слів про вибори які скоро відбудуться, не всі #кіборги зможуть проголосувати( хочеться сказати що 99% кіборгів за “Правий Сектор”, зокрема разом з ДУК захищаємо литовище, так що не підведіть нас і проголосуйте правильно

СЛАВА УКРАЇНІ!

Військові в Донецькому аеропорті

Мітки: , ,

Ховати очі – точно не вихід…14.10.2014

Ховати очі - точно не вихід... АТО

“Вже кілька разів спостерігаю одну й ту саму картину в метро. Багато з вас, мабуть, теж з цим зустрічалися. Заходить військовий у вагон. Втомлений, у потріпаній формі, з характерним запахом. Все в ньому видає – він звідти. Дуже цікаво спостерігати за реакцією оточуючих. Чоловіки здебільшого ховають очі, намагаються не помічати. Жінки зазирають з-під лоба: цікаво, але ніяково. Я розглядаю (більше…)

Мітки: , , ,

Зона відчуження11.09.2014

Це палац “Юність” в Донецьку. Найбільше вражають на цій світлині не вибиті вікна, а трава, що проросла крізь плити за літо. Наскільки сильно вона змінює сприйняття. Абсолютно занедбаний вигляд. Чорнобиль.

палац Юність в Донецьку

Мітки:

Україна введе санкції проти росії?23.07.2014

Санкції росії

Україна вимагає санкцій від країн Євросоюзу та світової спільноти… Кричить, волає про економічний вплив на зарвавшогося хама та агресора, просить припинити співпрацю з Росією і тому подібні дії… (більше…)

Мітки:

Вина ЄС та США18.07.2014

Прапор ЄС та США, євромайдан фото

ЄС ТА США САМІ ЧАСТКОВО ВИННІ В ТОМУ, ЩО ЛІТАК З ЇХ ГРОМАДЯНАМИ БУЛО ЗБИТО НАД ТЕРИТОРІЄЮ УКРАЇНИ!

(більше…)

Мітки:

Час на війні14.07.2014

Час на війні – це щось таке, що йде зовсім по-іншому. Він не вимірюється ані годинником, ані календарем. Бодай тому, що вимірюється життям твоїх товаришів. Оцих матюкливих, іноді трохи зляканих, але таких, таких, таких пацанів, що кожного з них хочеться собою прикрити.

Час на війні (більше…)

Мітки:

Війна для Слов’янська закінчилася7.07.2014

Багато чого написано і знято про цю війну. Але мені досі важко дивитися в очі простим людям. “Спасибі вам! Спасибі!”, – Говорять люди похилого віку у Слов’янську, радіючи буханці хліба. “Це не ми, а солдати” – не діє. Ми з Києва – значить, це ми принесли їм свободу від мародерів, вбивць і гвалтівників. Бачили б ви цих нещасних, голодних і слабких українців. Важке видовище. Людей морально знищили. Але армія прийшла. Все буде добре. Війна для Слов’янська закінчилася.

Мітки:

1 2 3
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha