Статуси за темою:

Курс валют

З приводу курсу валют все просто. Наші банки переповнені рублем, відповідно падаючи, він тягне за собою гривню.
Причина накопичення непотрібної валюти – торгівля з Росією. Наші олігархи – не є бізнесменами західного зразка. Більшість з них навіть вищої освіти не мають. В кризових умовах, вони намагаються шукати схеми за старими зразками веденя бізнесу. Наприклад, якщо ТЕС працював на вугіллі, а тепер вугілля у сепарів, то західний олігарх, ще з весни спробував би змінити обладнання ТЕС на інші джерела енергії, до яких матиме доступ, та ще й економніші. Український же аналог, намагаєть контрабандою закупляти далі це вугілля у сепарів, або в Росії. Бо їм кримінальні схеми ближчі до розуміння і зовсім незнайомі питання інвестування у внутрішні ринки, у власний бізнес. Як старі бояри в Московії боялись Європи, так і сучасні українські олігархи не менші ватніки, ніж сепари. Вони теж бояться новизни та рішучих кроків.
Наслідок: В нашого олігарха схеми скоро закінчаться, і він втратить все. Західни би за пару років відбив би свої вкладення, а потім ще й у прибутку би опинився, за рахунок зменшення витрат на енергоджерела.
То ж і маємо падіння курсу гривні із-за дурощів нашого крупного бізнесу та влади, яка виявилась нездатною контролювати ці процеси.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha