Статуси за темою:

Про Порошенка і “мирний план”

Порошенко

Ви авторитет на районі. Головний авторитет. Босс, так сказати. Усі підпорядковуються вам, хлопці посилаються на вас у розборках, дівчата хочуть від вас дітей, діти хочуть бути такими, як ви, коли виростуть. Ви повинні берегти свій район, слідкувати за порядком, нікому не давати ображати.

І ось раптом на вашому районі з’являються чужинці. Починають не канхфєткі тиріти, а забирати під свій контроль двори, дома, вулиці. Жорстоко бити хлопців, дівчат. Починають вбивати. І до них постійно прибувають підкріплення з інших районів.

Ваші хлопці починають ловити чужинців, вступати із ними у бійки, робити все для того, щоб ті зникли. Ті не зникають, а навпаки, в них з’являється все більше людей та зброї. У ваших теж є зброя, але вони сподіваються на вас, чекають вашого наказу, мовляв, давайте хлопці, рвіть їх, сук. Нехай вулиці вмиються кров’ю, проте почнеться процесс очищення і хлопці готові відстоювати свою територію та помиратиза неї.

Бо вони чоловіки. І мають гордість, і не хочуть виглядати в очах своїх жінок ганчірками.

Ви не дозволяєте вступати у сутички, а навіть забороняєте це на рівні свого авторитетного рівня. В односторонньому порядку. Тобто, фактично, залишаєте ту часть района, де вже хазяйнують чужинці беззахисною перед агресією ззовні. Ви примушуєте свої скласти зброю у той час, як це не роблять ті, хто прийшов на вашу землю. Ви називаєте це “мирним планом”. Ви називаєте це “перемир’ям”. Ви називаєте це “шансом для чужих добровільно піти”.

Через годину ви б годували своїм авторитетом черв’яків у ямі з гівном десь у посадці.

У масштабах України трохи не так. Тут і дипломатія, і “ашо скаже Європа”, і “ашо скаже Параша”, і “його високоповажність так вирішила, а третина України нехай залишається сам на сам з шакалами”.

Уявляю собі моральний стан солдат після цього наказу. Нахуя були усі ці жертви? Половина населення обрала його, а він казав “оберіть і я завершу АТО за години”.

Якщо підійти трохи з іншого боку, то не збрехав.

Джерело: Ψ █ МИ - ПАТРІОТИ УКРАЇНИ █ Ψ
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha