Статуси за темою:

Україна введе санкції проти росії?

Санкції росії

Україна вимагає санкцій від країн Євросоюзу та світової спільноти… Кричить, волає про економічний вплив на зарвавшогося хама та агресора, просить припинити співпрацю з Росією і тому подібні дії…

А коли, цікаво знати, проти Росії введе санкції сама Україна? Маса олігархів та політичних діячів зав’язані на торгівлі з Рашею. Коли ви розв’яжете свої гаманці на благо країни, яка звивається від болю та втрат?!

Коли врешті-решт припиниться “святковий розпродаж” того, що залишилося в обікрадених попередніми тварюками банди Януковича (та і не тільки його), запасах нашої могутньої колись держави?

У когось вимагати ви перші, а коли доходить до ваших награбованих у країни мільярдів, то у вас зразу починається нервова срачка?

Майдан № 3 не за горами!! А там після закінчення АТО армія буде точно з народом! Тоді ми подивимось, що ви приховуєте за вашими високими парканами, та грифами “секретно”!

Готуйтеся до справжнього Майдану, з іменами, та не порожніми гілляками, де ви будете теліпатися в такт нашим гаслам та набату!

Тоді ми вам пригадаємо і Небесну сотню, і загиблих та поранених наших патріотів під час такого бездарного проведення АТО!!!

У пеклі вже завезли дрова для ваших саун де “все включено”. Залишилося допомогти вам, нешановні продажні шкури, туди чим швидше потрапити…

Джерело: Людмила Тимчук
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha