Цікаві факти

Статуси за темою:

Хитрість у музеї22.02.2016

Одного разу Фінеас Тейлор Барнум, найбільший американський шоумен ХІХ сторіччя, вирішив, що відвідувачі його «Американського музею» у Нью-Йорку занадто довго розглядають експозиції. Він наказав розвісити покажчики з написами «This Way to the Egress», що перекладається як «Це шлях до виходу». Весь цимес був у тому, що слово «egress» – доволі рідкісне, набагато частіше вихід позначається як «exit». Більшість відвідувачів думали, що ці таблички ведуть до найцікавішої виставки, але, йдучи слідом за ними, просто опинялися на вулиці.

Фінеас Тейлор Барнум

Мітки:

Буква “Ґ”21.11.2015

Як поставити букву ґ

Буква “Ґ” стійко витримала боротьбу за виживання. З приходом радянської влади вона була вилучена з алфавіту і повернулась на законне місце тільки в 1989 році. (більше…)

Мітки:

Чому “друзі” в інтернеті – не друзі, і їх потрібно замінити на справжніх?22.06.2014

Вчені називають це «тестом з оголеною фотографією», і суть цього тесту ось у чому: припустимо, є якась фотографія, що зображує як ви оголені робите щось непристойне, що могло б зганьбити вас і всю вашу сім’ю на багато поколінь: наприклад, зоофілія. Запитайте себе, скільком людям, яких ви знаєте, ви б змогли довірити цю фотографію? Якщо ви такий же як і всі ми, то, напевно, таких людей у ​​вас максимум двоє. Ще більш гнітюче те, що за результатами досліджень, практично у кожного четвертого немає нікого, кому б він міг довірити таку оголену фотографію. Середня кількість наших близьких друзів, яких ми називаємо, стрімко скорочується, і особливо сильно воно скоротилося за останні 20 років.

Чому друзі в інтернеті - не друзі, і їх потрібно замінити на справжніх?

Мітки: , ,

Найдовша шерсть у кота19.12.2013

Кіт на прізвисько Colonel Meow (Полковник Мяу), який здобув світову славу за свій незадоволений вигляд і дуже пухнасту шерсть, потрапив до Книги рекордів Гіннесса як володар найдовшої шерсті серед домашніх кішок. Середня довжина шерсті кота становить 23 сантиметри.

Colonel Meow (Полковник Мяу) Найдовша шерсть у кота

Мітки: , , , ,

Піраміди в Антарктиді26.07.2013

Незвичне відкриття “впало” на голову вчених, археологів та істориків. В Антарктиді помічено споруди, що дивовижним чином схожі на єгипетські піраміди. В даний час формується наукова експедиція, яка займеться дослідженням загадкової знахідки.

Піраміди в Антарктиді
(більше…)

Мітки: , ,

Цікаві факти з психології20.07.2013

Цікава наука – психологія. Знаючи основи людської поведінки, ми можемо передбачити, що зробить та чи інша людина в певній ситуації. Та й не лише це. Психологія дозволяє описати людину по її характеній поведінці, або ж застерегти нас від хитрих дій з боку нечесних. Користь розуміння психології можна перечислювати далі, але ми пропонуємо ознайомитися з декількома цікавими фактами, знання яких допоможуть вам у повсякденному житті.

Цікаві факти з психології

(більше…)

Мітки: , ,

Поїзд на рейковій гарматі19.07.2013

12 серпня покажуть проект Hyperloop, що дозволяє проїхати 600 км за 30 хвилин

 Елон Маск, відомий як засновник Tesla Motors, Solar City і Space X, повідомив усім, що всім слід підготуватися до презентації 12 серпня. Саме в цей день буде представлено проект Hyperloop, що дозволяє проїхати відстань довжиною 600 км за 30 хвилин. Це прямо натякає на Сан-Франциско і Лос-Анджелес, дистанція між якими сьогодні долається поїздами за 5 годин.

Поїзд на магнітній пушці

(більше…)

Мітки: , ,

Цікаві факти про температуру19.07.2013

Вам колись було цікаво яку найвищу температуру люди зустрічали на Землі, а найнижчу? І взагалі яка максимальна та мінімальна температура у нашому Всесвіті? Відповіді на ці запитання цитаємо у підбірці цікавих фактів про температуру!

Цікаві факти про температуру

(більше…)

Мітки: , , , , ,

Найбезглуздіші смерті великих людей18.07.2013

Так само, як і у вислові “багаті люди теж плачуть”, великі та геніальні люди, роблять великі дурості. Десятка великих дурниць скоїних  великими людьми, що мали летальні насліки, далі у тексті. Розташування від менш дурної дурості, до найбезглуздішої.

Безглузда смерть великих людей

(більше…)

Мітки: , , ,

1 2 3 4 5 6 11
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha