Статуси за темою:

Кішки переймають звички господарів.

Кіт

Можливо, Ви помічали, що Ваш домашній вихованець змахує на Вас або інших членів сім’ї своїми звичками. Нові дослідження в Мессинському Університеті ветеринарної медицини показують, що схожість кішки і її господаря – не просто цікавий збіг: кішки з часом переймають наші звички.

Дослідники вивчили дві групи домашніх кішок. Господарі кішок з першої групи тримали їх в невеликих будинках або квартирах, ближче до себе, і практично не випускали на вулицю. Кішки другої групи жили у великих приватних будинках і мали можливість коли завгодно залишати будинок, в тому числі і по ночах.

Згодом життя кішок першої групи ставало схожим на життя їх власників настільки, що навіть збігалися періоди сну і тонусу. Крім того, багато з цих кішок заздалегідь чалапали на кухню, знаючи час обіду, або ж для того аби легкістю відчинити дверцята шафи з їжею, також вони краще розуміли де знаходиться туалет, та звичні для них місцини.

Кішки активних господарів, які люблять займатися спортом, як правило грайливіші, а кішки схильних до повноти людей часто теж мають зайву вагу. У спокійних людей кішки стають мирними, а в агресивних – кусаються і дряпаються.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha