Статуси за темою:

Піраміди в Антарктиді

Незвичне відкриття “впало” на голову вчених, археологів та істориків. В Антарктиді помічено споруди, що дивовижним чином схожі на єгипетські піраміди. В даний час формується наукова експедиція, яка займеться дослідженням загадкової знахідки.

Піраміди в Антарктиді

Група американських і європейських вчених-дослідників Антарктиди встановили, що на території крижаного материка знаходяться три стародавні піраміди.

Дослідники впевнені в тому, що ці піраміди штучного походження. Дві піраміди розташовані на відстані 16-ти кілометрів від берега, а третя піраміда розташована зовсім недалеко від берегової лінії.

На сьогоднішній день вчені планують створити наукову експедицію, яка могла б дійти до цих пірамід і зробити підсумкові висновки щодо походження цих гігантів.

Колись зелена Антарктида, зараз покрита товщею льоду, проте до цих пір там знаходять скам’янілості динозаврів та інших стародавніх тварин.

Якщо думка про рукотворне походження пірамід в Антарктиді підтвердиться, то науковому світові доведеться серйозно подумати про те, що історію людства потрібно серйозно переписати…

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha