Статуси за темою:

Статистика про гомосексуалістів

Статистика і факти про гомосексуалістів
Сумна статистика про підарасів (зібрана з різних відео і друкованих джерел). Статистика показує факти про геїв, те якими гомосексуалісти є насправді, без пропагандистської поляризаційної плівки.

1. Геї помираюють на 20-30 років раніше за нормальних людей.

2. 78% чоловіків-гомосексуалістів почувають себе менш щасливими за гетеросексуальних чоловіків. (дані Американської прихіатричної асоціації, дослідження Harold L Lief, Sexual Survey).

3. Дослідження 2000 лезбіянок показало, що протягом року 75% мають депресивну симптоматику і потребують допомоги психолога. (J. Bratfort,1994).

4. Гомосексуали в 6 разів частіше здійснюють спроби самогубства порівняно з гетеросексуалами. (M.S. Wenberg, професор Іллінойського університету).

5. У гомосексуаліста середня кількість партнерів за життя 101-501, при чому 10-15% мають більше 1000(!) партнерів. (Paul van de Ven, Journal of Sex Research).

6. 79% респондентів відповіли, що більше половини їх партнерів – незнайомці і бачили вони їх лише раз в житті. (M.S. Wenberg, 1978).

7. В Нідерландах лише 2% гомосексуалістів користуються правом зареєструвати шлюб офіційно. (D.Manting and D.Loeve, Statistics Netherlands) *тобто їх паради проводяться далеко не для рівних прав, бо шлюби їм не потрібні! те, що вони хочуть створювати сім’ї – міф!*.

8. Дослідження в країнах, що підтримують гомосексуалів (Нідерланди і Бельгія) та країнах, що ставляться до них менш терпимо не виявило значних відмінностей в психоемоціному стані гомосексуалістів, що означає, що їх психологічні проблеми обумовлені більше внутрішніми причинами, ніж суспільними. (M.S. Wenberg).

9. В медицині США використовують термін MSM – Men who have Sex with Men, для яких введена пожиттєва заборона на донорство крові, сперми і сердець. Їх серця спалюють і закопують, навіть якщо вони є здоровими. Через загрозу СНІДу, Гепатиту В та ін. (Federal Food and Drug Administration) Точно така ж заборона є практично у всіх європейських державах – Швейцарія, Словенія, Німеччина, Мальта, Бельгія, Австрія, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Греція, Ісландія, Ірландія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, а також Алжир, Канада, Китай, Ізраїль, Філіппіни, Туреччина.

Діти в гомосексуальних сім’ях
(дослідження Марка Регнеруса, доктора соціології, ад’юнкт-професора Техаського універиситету США, журнал Social Science Research)

1. Якщо батько чи матір мали гомосексуальні зв’язки, то всього 60-70% їх дітей називають себе повністю гетеросексуальними. В свою чергу більше 90% людей, які росли в традиційній сім’ї, ідентифікують себе як повністю гетеросексуальних.

2. Ті, кого виховували гомосексуалісти лояльніше ставляться до подружньої зради – 40%. А серед дітей, вихованих в нормальних сім’ях, цей показник складає 13%.

3. 25% вихованців гомосексуалістів хворіли чи хворіють на венеричні захворювання через свій спеціфичний спосіб життя (для порівняння, кількість заражених однолітків із благополучних гетеросексуальних сімей – 8%).

4. До 24% дорослих дітей із одностатевих сімей недавно планували самогубство. Для порівняння, рівень таких настроїв серед дітей в нормальних сім’ях складає 5%.

5. Діти, виховані гомосексуалістами, значно частіше звертаються до психотерапевтів 19% проти 8%.

6. Це і не дивно, бо 31% вихованців мами-лезбіянки і 25% вихованців батька-гея були зґвалтовані (в тому числі і батьками). У випадку з гетеросексуальними сім’ями про це повідомляють лише 8% респондентів.

7. 28% вихідців із сімей, де мама була лезбійкою, безробітні. Серед вихідців з нормальних сімей таких лише 8%.

8. 69% тих, чия мама була лезбійкою, і 57% тих, чий батько був геєм, повідомили, що їх сім’я отримувала державну допомогу. Серед звичайних сімей це актуально в 17% випадків. А 38% тих, хто виріс з мамою-лезбійкою, досі живуть на державну допомогу і тільки 26% мають роботу з повною зайнятістю. Серед тих, в кого батько був геєм, тільки 34% зараз мають роботу з повною зайнятістю. Для порівняння – серед дітей з гетеросексуальних сімей лише 10% живуть на державну допомогу і половина працюють на роботі з повною зайнятістю.

9. 50% ПЕДОФІЛІВ – ГЕЇ. наприклад, у США всього 3% геїв, але саме вони чинять 30% злочинів сексуального характеру над дітьми.

Джерело: PidarOff
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha