Статуси за темою:

Цікаві автомобільні факти

Леонардо да Вінчі, признаний одним із найбільших геніїв людства, був автором не лише гелікоптера і парашута, але й перших креслень автомобіля, які відомі людству. Ніяких свідчень про те, що автомобіль за його кресленнями був створений у його часи немає. Але у 2004 році експерти, що досліджували його креслення,  з Музею історії науки у Флоренції, спробували створити автомобіль Да Вінчі. Результати – доказали правильність креслень і теорії Леонардо Да Вінчі, яку він задокументував у своїх кресленнях

Креслення першого автомобіля Леонардо Да Вінчі
автомобіль Да Вінчі

Інший цікавий автомобільний факт: найбільша протяжність затору в автомобільній історії, зафіксований між містами Париж і Ліон. Відбулося це у 1980 році, загальна  протяжність затору була  200 км!

Автомобільні перегони – не єдине явище, що перенеслося на автомобілі від кінного тванспорту great wall. Відомо що перші номерні знаки були використані для кінних екіпажів? І лише згодом, коли автомобілі набули популярності і почали поширюватися,  нумерувані знаки були використані для них.

Перший автомобіль що працював на двигуні внутрішнього згоряння і в якості палива використовував бензин, був створений Карлом Бенцом в 1885 році.

На сьогоднішній день найкрупнішим виробником автомобілів і найпопулярнішою автомобільною фірмою у світі є Toyota, друге місце за розмахом виробництва посідає General Motors, а третє – Volkswagen.

Джерело: Українські статуси
Читайте також:

Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha