Українські анекдоти

Україна славиться своїм гумором та оптимізмом. Навіть у найскрутніші часи українці жартують та усміхаються долі. Українські анекдоти - це згусток перцю та сміху, це анекдоди, які не залишуть нікого без емоцій.

Анекдоти українською мовою можна назвати й смішинками, але анекдоти мають більш масовий характер. Зазвичай анекдоти є маленькими описами подій з життя, при цьому описи його тупих поворотів. Українські анекдоди найбільш поширені якраз про українців та про москалів. Хоча велика увага приділяється і анекдотам про вовочку, який також популярний і в Росії. Українські анекдоти, звісно ж приємніші за чужорідні анекдоти. Вони ближчі і тепліші. Та й гумор українських анекдотів найбільш зрозумілий українцям, бо створені вони нашим народом і на рівні нашого сприйняття.

Чудові анекдоти українською мовою допоможуть вам бути у центрі уваги гучних компаній. Анекдоти - завжди актуальна тема для гулянок та звичайного спілкування молодих людей. Анекдоти про студентів та анекдоти про політику, анекдоти списані з життя та придумані анекдоти, українські гуморески та українські історії про кумів - всі ці записки, що приносять сміх у наше життя варті уваги хоча б тому, що вони продовжують наше життя. Українські анекдоти ще й милозвучні та унікальні. Жодна країна світу не зможе насміхатися з проблеми, коли вона наступає на п'яти, а ми можемо. Це зміцнює дух і загартовує розум. Анекдоти для інтелектуалів - це сміття, але не інтелектуальні анекдоди, якщо ви українець а вони українською мовою. Пам'ятайте цю фразу!

Українські анекдоти чекають на вас, а ви шукаєте українські анекдоти, поширюєте, розповідаєте друзям?

Статуси за темою:

Навіщо вам зброя?12.12.2015

Одному громадянинові України вночі не спалося. Ось він і встав попити води на кухні, відчинити кватирку, вкрити дитину. Минаючи вхідні двері, почув на сходах підозрілий шум. (більше…)

Мітки: , , ,

Невинність та алібі6.07.2015

З моїм дядьком колись сталась дкже цікава історія. Ще з шкільних років він грав у КВНі і в студентську пору теж. В нього талант пародиста, він дуже схоже відтворював будь-який голос. Колись в його універ надійшов дзвінок, що якийсь кабінет замінований. Пізніше виявилось – муляж. Записали голос і почали шукати по голосу, першим ділом перевіряли студентів, які були відсутні в той день. Одним із них був і мій дядько. Йому нічого не пяснювали. Просто включили запис і попросили повторити слова. Він відтворив все ідеально, за що його й пов’язали. Довга вийшла плутанина, аж поки не довели дядькову невинність та алібі 😀

Мітки:

Вийшла з душу гола15.05.2015

Виходжу вчора з душу гола, стою в туалеті перед дзеркалом, повільно розмазуючи по собі крем для тіла. Входить чоловік, кладе свою руку мені на животик, цілує шию, і ніжно шепоче на вушко:
– Люба, давай швидше, я так срати хочу…)))

Мітки: ,

На кого схожий?29.03.2015

В електричці навпроти мами з п’ятирічною дівчинкою сидить чоловік з пишною, чорною бородою. Дівчинка довго і пильно дивиться на нього. Той посміхнувся і питає:
– Що, на тата схожий? Дівчинка ображено:
– Ні! На мамину піську! А тато в мене гарний!

Мітки: ,

Ким був Юда?10.02.2015

Один священик у проповідях дуже любив ганьбити москалів. Люди почали скаржитися, бо десь у когось була якась у Раші родина і т.д.
Викликає єпископ того священика і каже:
– Сину, Господь помер за всіх людей і за москалів у тому ж числі. Не рухай їх.
– Добре, Владико, усе зрозумів.
Настає Великдень, до села з’їжджаються звідусіль до рідної хати односельчани, приходять до храму, а там отець і каже проповідь:
– І от настав Страсний Тиждень. Ото Господь і каже: «Той, хто сидить зі Мною за столом – зрадить Мене». А Юда й одзивається: «Нє я лі ета, Госпаді?»

Мітки: ,

Сонце над Україною20.12.2014

Путін вранці виходить на балкон – сонце встає:
– Доброє утро, солнишко.
– Доброє утро, Володєнька.
В обід виходить на балкон, сонце в зеніті.
– Здавствуй, солнце.
– Привєт, Володя.
Ввечері виходить на балкон, сонце сідає.
– Добрий вєчєр, солнце.
Сонце мовчить. Він знову:
– Добрий вєчєр, солнце!
Сонце тоді: (більше…)

Мітки: , ,

Людина з ножем30.08.2014

– Це в тебе ніж? Навіщо він тобі?
– Вам.
– Що?
– До людини з ножем потрібно звертатися на Ви.

Мітки:

Cепаратистські газети11.08.2014

– Куме, ви, кажуть, сепаратистські газети читаєте?
– Та читаю…
– Куме, та ви шо?
– Так я раніше читав проукраїнскі газети – така тоска! Все пропало, нас Європа продала, Росія нас захопить, газу зимою не буде, банки збанкротують… Почав читати сепаратистські – і там так приємно, так гарно! Хохли подчінілі вєсь Восток, хохли нас унічтожают, хохлам помогаєт Амєріка, хохли бесчінствуют на Донбассє, нікто нє может дать отпор зарвавшимся хохлам, – аж серце радіє!

Анекдоти про кума

Мітки:

1 2 3 4 5 6 34
Зв'язок
Закрити

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Повідомлення

captcha